Jump to content
Българският форум за музиканти

Голямата Дилема


Shadowfreak_

Recommended Posts

Здравейте на всички аз съм нов в форума. На скоро реших да събера някои лев и да си купя ел. китара :D то всичко до сега е много хубаво но ... не мога да си избера много се колебая между 2 китари и 1 комплект . 1. http://www.cort.co.kr/english/products/com...product_id=131#

(cort X6 bk от магазин dynacord Бургас цена 360 лв.) 2. http://www.visiarts.net/catalog/product_in...;products_id=42 3. http://www.visiarts.net/catalog/product_in...=5572.Стиловете музика който искам да свиря са Screamo/emo ,Post-hardcore, Metalcore,МeloDeath.Благодаря ви предварително за отделеното внимание,моля пишете коментари наистина ми е много трудно да реша коя от 2те китари да взема или направо пакета с всичко нужно.Ако имате някакви други предложения моля споделетеги.В рамките на 470- 80 лева + кубе или процесор. :D

Редактирано от Shadowfreak_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак ми е трудно да разбера как може това да се повтаря всеки божи ден... Защо просто не върнеш една или най-много две страници назад ? Със сигурност ще намериш точно това, което търсиш. Обсъждано е 10000000 пъти в този форум. Първо разгледай предишните такива теми и после ако има нещо, на което не си намерил отговор питай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:girl_cray2::D:girl_cray2: Съфорумници да ми е честита новата китара :hysterical:http://www.visiarts.net/catalog/product_in...roducts_id=5572 БЛАГОДАРЯ ЗА КОМЕНТАРИТЕ И СЪВЕТИТЕ :hysterical: :hysterical:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми е малко странно,че ще свири горе споменатите стилове с Лес Пол...?

Бих предпочел Корта за тях,макар че не са ми по сърце,но все пак това съм и аз.Да ти е честита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :D ще го направя непременно само 1 да стигне до нас тази пуста доставка чакам от 5 мин. и ми писна... но все някога ще ми я доставят според мен за цената китарата е с приличо качество :girl_cray2:

Редактирано от Shadowfreak_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми е малко странно,че ще свири горе споменатите стилове с Лес Пол...?

Бих предпочел Корта за тях,макар че не са ми по сърце,но все пак това съм и аз.Да ти е честита.

с подходящият ефект ephiphone е перфектен дори и за по-твърд стил музика а да не забравяме че сега тепърва ще ходя да уроци да се уча и нямам никакво търпение :girl_cray2: и благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе,пич,то с ефекти сигурно донякъде ще изкараш и Металика на Gibson ES175,ама едно определение за звука на Лес Пола ми се е набило в главата от форума:..."мек и плътен звук"(поне за Гибсън и дъщерните им,в случая - Епифон).

Иначе китарата е супер,поздравления,че почваш да свириш и то на Епи(а не на някой българка(не че има лощо де :girl_cray2: )). :girl_cray2:

По-нататък може би ще се замислиш за адаптери,но сега си я прибирай и почвай да джъткаш 24/7. :D

Поздрави и Весели празници!

Редактирано от Eralian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Абе точно тоя епифон няма много общо с Лес Пол, освен формата :girl_cray2:

Редактирано от Icarus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе,пич,то с ефекти сигурно донякъде ще изкараш и Металика на Gibson ES175,ама едно определение за звука на Лес Пола ми се е набило в главата от форума:..."мек и плътен звук"(поне за Гибсън и дъщерните им,в случая - Епифон).

Иначе китарата е супер,поздравления,че почваш да свириш и то на Епи(а не на някой българка(не че има лощо де :hysterical: )). :girl_cray2:

По-нататък може би ще се замислиш за адаптери,но сега си я прибирай и почвай да джъткаш 24/7. :hysterical:

Поздрави и Весели празници!

БЛАГОДАРСКО И ПОДОБНО И НА ТЕБ :girl_cray2: Нямам тарпение да избухна а Epiphone просто ме изпалват от всякаде като звук външен вид и тн... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом те кефи ОК.Като се понаучиш обаче искам да пуснеш едно семпълче да видиме как звучи такава музика на Епи.Интересно ми е.Иначе е ,ясно че Гибсън е различно нещо от Епифоун :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом те кефи ОК.Като се понаучиш обаче искам да пуснеш едно семпълче да видиме как звучи такава музика на Епи.Интересно ми е.Иначе е ,ясно че Гибсън е различно нещо от Епифоун :butcher:

Непременно :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми е малко странно,че ще свири горе споменатите стилове с Лес Пол...?

Бих предпочел Корта за тях,макар че не са ми по сърце,но все пак това съм и аз.Да ти е честита.

Момче,и Металика свирят основно с Лес Пол в студиото,мани ги кво рекламират иначе,това е китара,която става за Всичко от джаз до тежък метъл -зависи вече от амп,ефекти и т.н.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми е малко странно,че ще свири горе споменатите стилове с Лес Пол...?

Бих предпочел Корта за тях,макар че не са ми по сърце,но все пак това съм и аз.Да ти е честита.

Момче,и Металика свирят основно с Лес Пол в студиото,мани ги кво рекламират иначе,това е китара,която става за Всичко от джаз до тежък метъл -зависи вече от амп,ефекти и т.н.

И на мен ми бесше странно да видя как Screamo групи свирят на ЛЕС ПОЛ но все повече се обежедавам че този модел на Epiphone става за всичко (с 1 дума) :butcher::thumbs_up: :thumbs_up: . А тия от ВИСИТАРС ТРЯБВА СКОРО ДА МИ СЕ ОБАДЯТ ДА ПОДВАРДЯ ПОРЪЧКАТА ако някои е поръчвал от този сайт (по горе в темата виситарс.нет) до колко време доло горе са му доставили инстромента (в сайта пише до 20 работни дни а сега са празници ще трябва ли да чакам още повече време ) .

Редактирано от Shadowfreak_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.