Jump to content
Българският форум за музиканти

Голямата Дилема


Shadowfreak_

Recommended Posts

Visiarts в лицето на Джани, често влизат във форумът и ми се струва, че скоро ще получиш отговор.

Що се отнася до поръчката, то това което знам е, че първо китарата трябва да дойде от чужбина до България и чак след това до теб, така че 20 работни дни са напълно достатъчни.

Спомням си обаче, че имаше някакво условие по плащането и доставката на поръчката,

имам предвид, че преди да капарираш някакъв процент от сумата, поръчката не се изпълнява.

Пожелавам ти успех, а изборът ти за първи инструмент, като за начинаещ никак не е лош.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Visiarts в лицето на Джани, често влизат във форумът и ми се струва, че скоро ще получиш отговор.

Що се отнася до поръчката, то това което знам е, че първо китарата трябва да дойде от чужбина до България и чак след това до теб, така че 20 работни дни са напълно достатъчни.

Спомням си обаче, че имаше някакво условие по плащането и доставката на поръчката,

имам предвид, че преди да капарираш някакъв процент от сумата, поръчката не се изпълнява.

Пожелавам ти успех, а изборът ти за първи инструмент, като за начинаещ никак не е лош.

Искам да попитам къде трябва да се капарира и по важното по банков път или .. на ръка (най-добре е когато дойде пакетът до нас плащам им парите и всичко е точно)

Редактирано от Shadowfreak_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси но това не ми помогна защото човекът вече беше капарирал а въпросът е как да го капарирам ... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждай, ама ако навремето всичко ми беше сдъвкано и изплюто, не знам до къде щях да я докарам,

но въпреки всичко, УСЛОВИЯ НА МАГАЗИНА

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се обиждай, ама ако навремето всичко ми беше сдъвкано и изплюто, не знам до къде щях да я докарам,

но въпреки всичко, УСЛОВИЯ НА МАГАЗИНА

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.