Jump to content
Българският форум за музиканти

Клиф Бъртън


motorbreath

Recommended Posts

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако тряя сме точни от доста време не е от металика :dance: Значи ами мисля че не може да се каже наи-добрия...защото изобщо не можеш да кажеш за някои че е наи добриа защото винаги има по-добър! За клиф..просто мога да кажа че е велик..аз съ мзакърмен с металика и върите си години на басист свалях много негови неща и научих наистина много..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въздържам се да давам определения като "най-добър", "най-велик", просто защото не си падам по абсолютизма, а и като се търси най-доброто, има вероятност да се пропуснат други добри неща - просто, за всеки има място под слънцето. Обичам да слушам първите албуми на Металика - за мен, те са едни от великолепните албуми в траша, а от Клиф Бъртън може да се научи много - просто не мога да си представя как щеше да звучи Металика в първите им години без този бас, гледал съм концертни изпълнение на бандата с него - невероятен е.

R.I.P. Клиф - такъв човек като тебе, не може да бъде забравен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Въпреки цялото ми уважение към него и Металика(@fracture, човече кой ли не е закърмен с тях:dance: ), казвам че не е.

Няма такова нещо като "най-добър". Винаги ще се намери някой по-добър от предния в нещо. И изключения няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма "по-добър" - "най-добър"...Клиф Бъртън е уникален и винаги ще си остане един от най-големите!

 

А за който не го е разбрал:

cliff-83.jpg

 

:dance:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да казваме "най-добър"

сигурен съм, че и той не би искал да чуе това, лека му пръст.

Можем да кажем, като него няма втори на света, така както няма втори Харис, Майкъл Антъни, Пасториус и......редицата е дълга

Редактирано от Edko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де не използвах точната дума ама не ми се нахвърляйте толкоз:dance:

той като съм го гледал на клипове да свири на бас сякаш не е бас а соло китара

голям е виртуоз

R.I.P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той като съм го гледал на клипове да свири на бас сякаш не е бас а соло китара

голям е виртуоз

това надали има кой да го оспори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любопитен факт е че Анестезията като първоначална идея е на Рон Макговни, но е било нещо доста различно и елементарно...а като попаднало в ръцете на Клиф - ето какво се получава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Или не си свалих правилната песен, или това което чух беше просто ужасно и не знам какво значи '' гениално '' тогава според вас! Какъв е тоя състейн на баса ве? С ефект ли е ? Инструменталът е дразнещ, скърцащ! Това е като да се прехласваш по Шар пея, че бил страхотно куче...:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е с дистър /некой да ме поправи ако греша/...и е наистина гениално...заслушай се към края например как имитира птици и т.н....после свали табс на парчето и ще видиш защо толкова се превъзнасяме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Много голям музикант!Много луда глава!Много голяма загуба!"

Цитирам Джони Зи по повод смъртта на Клиф!!!

Много голям човек!И музикант! :metalist::dance::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анестесията ми беше много любимо за загряване, все още го помня и си го свиря от време на време. Ама сега сам се зарибил за хроматичните фантазии на Джако.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.