Jump to content
Българският форум за музиканти

Rainbow - Can't Let You Go


yellow nEuphoria

Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здрасти, позволих да я изпея песента, не знам дали е станала много добре,нямах време за много репетиции, смисъл на доста места има още какво да се пипне, но ми се искаше да ти я покажа, пък ако искаш мога да препея на места отделни пасажи(или цялата), които не са дотам добре. :ph34r: Кажи дали ти харесва.

 

ПП А и още нещо, разрешаваш ли да си я кача в моята страница в тубата, че си имам там няколко фена, които отдавна чакат нещо от мен, а не съм имала време да запиша друг вокален кавър, питам защото все пак ти си я свирил, и естествено ще напиша и твоето име. :D Приятно (или неприятно) слушане :D.

 

 

 

Понеже е wav формат го таксува за видео :D

http://www.4shared.com/file/172171081/20da..._Go_Master.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко което го пускам, щом ти харесва и кавърите ми с Юли, качвай си на воля, те са за вас, за нас, за форума! Сега ще чуя парчето как е станало :D

...

Много готино се е получило според мене за женски вокал, ако беше мъж щеше много да ти пасне парчето!

Мерси, ако искаш пробвай се и на другите ми кавъри без глас :ph34r:

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :), ми мислех преди да си поиграя малко с Soldier Of Fortune. Иначе трябва да видя какво още си свирил дали има нещо, което да ми пасва на темперамента и вкуса :)

 

А да кажи си името и ако още някой е свирил с тебе да те спомена в резюмето, все пак да бъдем честни. :)

Редактирано от james-assya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Can't let you go пиши така

 

Unknown tablature(midi)

Mix And Master: Stelian Tomov

rythm guitars and solo: 6efa / китарист на Fallen Angels /

 

другите ми работи с Юли пишеш китари : Ulian Borisov и така

дай си скайп!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато, кво повече да кажа :) Супер яко си го направил, много е яко. А я чакай само да питам - китарата си я свирил с korg процесор нали ...... понеже звукът е същия като на моя процесор - аз имам korg AX1500G

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо, ама тва шефа от Fallen Angels ли? Много поздрави на Явката от Виктор :) На 22-ри ще се разкъртиме в Тукан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.