Jump to content
Българският форум за музиканти

Май си прецаках кубето


Recommended Posts

Ами работата е ясна... карай на майстор! 4бр. качествени транзистори около 20лв. max. + нещо друго дребно = 25лв. и допълнително колкото ти вземе за труда.

Съжалявам, че не се реши проблема само с бушончето.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде има ремонтни работилнички за битова техника, телевизори, DVD-та, аудио уредби. Не може да няма и в твоя град. Потърси, поразпитай и така... :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

извинявам се за ? който пускам в тая тема ама кубето ми се видя обикновен транзисторен усилвател...не трябва ли за китара да е по различен :punk_guitar: по тая логика и домашния ми усилвател ще става за китара :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кубето е транзисторно, то доста зависи и от говорителя. Там вече има озезаема разлика с Хай - Фай говорител. Иначе домашния ти усилвател ще стане...

Редактирано от gost
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Доста късно пиша по темата, ама повярвай не искаш да свириш с hi-fi усилвател....... Аз карах с един Студио 2 (рестпром) и имаше бръмчене..... Да не говорим че имаш чиста китара... Но ще е добре примерно връзваш китарата към звуковата карта и с китарен процесор изкарваш през усилвателя, симулацията на кубетата ми харесва с по-добра звукова карта и по-читав усилвател :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде има ремонтни работилнички за битова техника, телевизори, DVD-та, аудио уредби. Не може да няма и в твоя град. Потърси, поразпитай и така... :hysterical:

 

 

честно казано не е добра идея да се доверяваш на хора които оправят телевизори и микровълнови за оправяне на кубе.

Лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправихме го пича, оказа се съсед от Велико Търново. Хубаво че от един приятел намерих крайни транзистори и се размина само с почерпката :hysterical:

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.