Jump to content
Българският форум за музиканти

Stain Studio


kurtofca

Recommended Posts

имам само две неща да кажа-първо тоя сайт не е от вчера,на знам що го изкарахте новина,второто ми изказване е кратко,а който знае за кво става дума ще се сети:случката около последния диск на "The Revenge Project" :read: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това което прочетох, относно новото ДВД на Содом, ако наистина милорд Анджълрипър е казал това... :godbless::D

..пък ми и стана драго признавам си :headbang:

 

Страницата определено е пипната,не я гледам за пръв път.

 

и кво се случи s The Revenge Project?(които като цяло не мисля че блестят със звук :pray:.. между нас да си остане)

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

студиото си е много готино.това е мое мнение,пък и десо бачка супер готино.относно RockMan2005 - пич,сам си го каза....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Така и не ги разбрах хората, които не харесват звука, който излиза от Stain Studio :think:

 

А сайта си е екстра...само и някакви цени да имаше..или по-добре да не се питам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сайта си е екстра...само и някакви цени да имаше..или по-добре да не се питам....

Цените са като в повечето други български студиа... Ако все пак те интересува нещо по-конкретно, драсни на info@stainstudio.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сайта си е екстра...само и някакви цени да имаше..или по-добре да не се питам....

Цените са като в повечето други български студиа... Ако все пак те интересува нещо по-конкретно, драсни на info@stainstudio.com

Ами, аз вече си записах демото на групата :happy: За по-нататък евентуално, но това го казах просто защото едва ли се чуват легенди за цените на Stain :) PM? На този етап става дума просто за любопитство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам как е сега с цените и не помня колко беше на час....но преди година когато съм записвал там имаше оферта 500 лв. на парче (без засичане на време) и също така имаше отстъпки за албум :rolleyes:

 

Иначе във Фактор примерно е 10 EUR на час...предполагам, че и в Стейн е нещо от сорта <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.