Jump to content
Българският форум за музиканти

Посъветвайте ме за китара и усилвател


Angus

Recommended Posts

Посъветвайте ме к'ва китара за около 300 кинта мога да си зема и съответно някво усилвателче до 200 кина , с които ше мога да изкарам звук в стил AC/DC , Nazareth или Zeppelin :dance:

 

И пак повтарям става въпрос за нови а на секънд хенд :dance:

 

мерсим предварително :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами китара за 300 кинта тук можеш също да си вземеш и Ню Лайн (копия на Гибсън Лес Пол) които са горе долу на същата цена ...

а за кубе не знам разгледай по магазините ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами китара за 300 кинта тук можеш също да си вземеш и Ню Лайн (копия на Гибсън Лес Пол) които са горе долу на същата цена ...

а за кубе не знам разгледай по магазините ...

Пичове, моля Ви - НюЛайн копие на Лес Пол няма такъв филм. Освен бляскавия лак няма к'во друго да коментираме по тия китари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе зависи ... Ако си новак (не че аз съм много добре :rolleyes: ) - вземаш една YAMAHA PACIFICA и си готов ... За усилвател - във Фактор (Варна) има едни малко VOX-чета за по 200та лева . Те стават .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посъветвайте ме к'ва китара за около 300 кинта мога да си зема и съответно някво усилвателче до 200 кина , с които ше мога да изкарам звук в стил AC/DC , Nazareth или Zeppelin  :rolleyes:

 

И пак повтарям става въпрос за нови а на секънд хенд  ;)

 

мерсим предварително :P

Требе да си доста луд, за да си купиш нова китара за 200 - 300 лв.

Но всеки си знае. Понякога има и сполучливи нещица но требе доста късметец. Досега к'вото ново съм видял в тия ценови рамки ми е излизало двойно. Или адаптери ще иска. Или тремоло ще изтърва (почти невъзможно е обратното), за флойдроуз за тая цена въобще не става дума. Праговете излизат. И т.н.

 

Но както казахме въпрос на късмет!

След като си се навил от магазина да пазаруваш ходи с някой дето разбира да ти избере инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, моля Ви - НюЛайн копие на Лес Пол няма такъв филм. Освен бляскавия лак няма к'во друго да коментираме по тия китари.

Имал съм такава китара, такава имаше и един от учителите ми по китара. Трябва да ти кажа, че и двете бяха повече от страхотни за цената си (~240-250лв)

 

П.С. Преди да си взема нея съм имал Ibanez RG320FМ и Yamaha ERG121 (и двете бяха доста добри китари), а съм свирил и на бая по-скъпи, тъй че имам база за сравнение :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, моля Ви - НюЛайн копие на Лес Пол няма такъв филм. Освен бляскавия лак няма к'во друго да коментираме по тия китари.

Имал съм такава китара, такава имаше и един от учителите ми по китара. Трябва да ти кажа, че и двете бяха повече от страхотни за цената си (~240-250лв)

 

П.С. Преди да си взема нея съм имал Ibanez RG320FМ и Yamaha ERG121 (и двете бяха доста добри китари), а съм свирил и на бая по-скъпи, тъй че имам база за сравнение :rolleyes:

Не искам да те обидя , ама ти добре ли си ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, моля Ви - НюЛайн копие на Лес Пол няма такъв филм. Освен бляскавия лак няма к'во друго да коментираме по тия китари.

Имал съм такава китара, такава имаше и един от учителите ми по китара. Трябва да ти кажа, че и двете бяха повече от страхотни за цената си (~240-250лв)

 

П.С. Преди да си взема нея съм имал Ibanez RG320FМ и Yamaha ERG121 (и двете бяха доста добри китари), а съм свирил и на бая по-скъпи, тъй че имам база за сравнение :happy:

Както казахме, въпрос на късмет :happy:

А и се предполага, че въпросния ти учител (в качеството си на такъв) може да си избере китара. Няма невъзможни неща, но в ниския клас не се осланяма на късмет. Или както казват в старата английска поговорка:

"Не съм толкова богат, че да купувам евтини неща"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами китара за 300 кинта тук можеш също да си вземеш и Ню Лайн (копия на Гибсън Лес Пол) които са горе долу на същата цена ...

а за кубе не знам разгледай по магазините ...

Пичове, моля Ви - НюЛайн копие на Лес Пол няма такъв филм. Освен бляскавия лак няма к'во друго да коментираме по тия китари.

Хахаха..ами верно че фактор не са фендер...и не са наи удобните китари..обаче фактора на китарита от моита група вади по добър звук на чиста китара отколокто ямаха Пасифика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.