Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос относно пеене


Feel The Sound Inside!

Recommended Posts

Всъщност, той не каза, че тогава не мога, а че ще мога да пея и то доста хубаво и с това да си изкарвам хляба.

 

Работя по въпроса за Sample-то. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Логопеда ти е казал, че ще можеш да пееш, понеже артикулираш правилно и нямаш други говорни проблеми, които да ти попречат по някакъв начин. Това ти е необходимо, но не и достатъчно, за да станеш добър певец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам тайничко да се надявам, че ще успееш да пуснеш някой кавър, преди някой модератор да ти е видял поста. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Feel The Sound Inside!, логопедът е специалист, който ти е помогнал да преодолееш някакъв говорен дефект, той не може да се изкаже компетентно за твоето пеене!

 

...можи бе преди 15 години , когато бях малък. Тогава ми го каза логопеда.

 

Сега си на 21 години.

21-15 = 6

Бил си на 6 години (!?!), когато заветният логопед ти е казал, че с това ще си вадиш хляба. Предполагам, че тогава си му изпял парчето "Хей ръчички" и си го шашнал! :icon_shithappens:

 

А през последните 15 години някой друг казвал ли ти е, че пееш добре?

За логопеда вече знаем.

Зъболекарят как те възприема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах преди приблизително 15 години. И за този разговор който водим тук, попитах майка ми. Каза, че логопеда (който всъщност, не е бил един от най-добрите в България, а най-добрия), е казал, че имам хубав глас и мога да стана певец. И може би възрастта ми е била малко по-голяма. Да определено беше. Защото не бях тогава на 6 години. Никога не съм казвал точно 15 години.

 

Конкретно за пеене, не са ми казвали нищо. Но работих като DJ и ги кефише гласа ми.

 

http://4storing.com/vi2d2d/0e667a039c443ca...98b5c9f4ba.html

 

ето го и първото сампле , което е по-скоро с цел да се самоубиете , не се тревожете , с тази цел го направих :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина щях да се самоубия докато го слушам!

Майтапа настрани, познавам хора, които упорито твърдят, че не могат да пеят, а го правят пъти по добре и с много по - хубав глас от твоя. Според мене пеенето не ти е сила, може да си изключителен диджей но не бих те взел за вокал на някой мой проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвам да имам леки съмнения, че си правиш бъзик с нас.

 

Ако не си, щеше да е хубаво да пуснеш нещо, в което пееш, понеже аз тук пеене не чух; и също така да няма безумен ривърб от който нищо не се чува. :D

Редактирано от Opeth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Без да те познавам и без да вземам под внимание другите ти постове в темата ти дадох обективното си мнение.

Ти обаче явно нямаш нужда от ничие такова. Ами дерзай тогава!

Ако исках да се заяждам с тебе, щях да го направя без да ми пука ни най малко за правилата. Трудно ми е да разбера хора като тебе, дето си мислят, че всичко е насочено срещу тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 че не съм ви дал песен, която съм я пял (частично на думи) повече от 2 пъти , +2 , че го сложих за да ви базикам.

а вие взехте насеризозно да ме оценявате... отделно къде съм писал, че мога да пея, май взехте да ми повярвате ... ;-) занимавам се с бизнес, част от който не е музиката.

 

 

^Без да те познавам и без да вземам под внимание другите ти постове в темата ти дадох обективното си мнение...

А, аз ти дадох, обективен отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... отделно къде съм писал, че мога да пея, май взехте да ми повярвате ... ;-) занимавам се с бизнес, част от който не е музиката.

 

Не можах да чуя "сампле-то", защото сървърът ми рече да го чакам 1800 секунди. Конвертирай го в мп3 формат и го качи на друго място, моля.

 

Ето сега, оставена без ориентири за твоите гласови характеристики, лет ми guess какъв ти е бизнесът:

а) Ти си най-добрият логопед в България.

б) Ти си проф. Юлиян Вучков.

 

Аз бъзикам ли се с теб?

 

П.П. А такива теми модовете ги трият. Според мен и на тази не й остава още много време виртуален живот... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.