Jump to content
Българският форум за музиканти

Marshall-jtm-30


tocata

Recommended Posts

значи,предлагат ми JTM 30, но аз триабва да продам моят JTM 60 за да купиа 30-СКАТА.ниакои има ли впечатлениа от 30-ската.ако да да пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си е яко ампчето ... Във Варна бях свирил на едно такова , само че мисля онова беше 60 вата ...Както и да е . ДОБРО Е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам JTM60 и го обичам , така както обичах първото момиче , с което спах за първи път (може би щотото този амп ми е първия истински). Свирил съм няколко пъти на JTM30 и мога да кажа че е супер усилвател. Определено има разлика в звука , но чак много сериозна не е.Аз лично свиря с драйва на моя амп , докато на 30-ката ми се видя като че ли по слаб (тънък) мръсния канал , но с камиончета е убиец.Наистина е малко по тих но си е достатъчно мощен дори и за клуб. За мен 60-ката е по-добрия избор , така че ако аз бях на твое място щях да си остана със JTM60.

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D тенкю френдс,оставам си с 60-тката.снощи свирих и на двата доста дълго и се убедих че за този клас 60-тката е незаменима. :):D:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bravo: тенкю френдс,оставам си с 60-тката.снощи свирих и на двата доста дълго и се убедих че за този клас 60-тката е незаменима. :dance:  :dance:  :dance:

Аз не знам защо ни караш да продаваме на стар краставичар ,краставици?

:) Мйтап , но си е така. Само ако позволиш да продължа темата малко с един въпрос. Не знам дали си сменял лампите на твоя амп , но аз като опитах да сменя на моя (само за проба) с едни немски ЕЦЦ83 и се оказа, че звука стана ужасен ...... оттогава се зарекох че ще търся да си сложа оригинални, маршалски. Имаш ли някакви наблюдения с кои модели лампи ще звучи , както с оригиналните, ако си сменял разбира се ?

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме че джи ти ем 60 е с 2 броя ел 34

а джи ти ем 30 с 6л6 лампи

но до колкото си спомням на бисер комбото е с 15 инчов говорител а не с 12 !

 

и на двата драйва е диоден - гнус мас :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме че джи ти ем 60 е с 2 броя ел 34

а джи ти ем 30 с 6л6 лампи

но до колкото си спомням на бисер комбото е с 15 инчов говорител а не с 12 !

 

и на двата драйва е диоден - гнус мас :dance:

ми да с 15-ка е.мен пък драива ме кефи,зависи къв звук се търси.но драива определено нее резня,по скоро свири много блусарски,което ме кефи.а за чисти китари ниама к'во да говорим.бе факта че го държа от толкова време.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) тенкю френдс,оставам си с 60-тката.снощи свирих и на двата доста дълго и се убедих че за този клас 60-тката е незаменима. :dance:  :dance:  :)

Аз не знам защо ни караш да продаваме на стар краставичар ,краставици?

:dance: Мйтап , но си е така. Само ако позволиш да продължа темата малко с един въпрос. Не знам дали си сменял лампите на твоя амп , но аз като опитах да сменя на моя (само за проба) с едни немски ЕЦЦ83 и се оказа, че звука стана ужасен ...... оттогава се зарекох че ще търся да си сложа оригинални, маршалски. Имаш ли някакви наблюдения с кои модели лампи ще звучи , както с оригиналните, ако си сменял разбира се ?

.........хехееееееее...... добре бе,на краставичар крастачици,нали знаеш колот' по-вече мнениа,толкова по-вече :blink: .иначе съм смениял :idea: два пъти до сега,но само с оригинални.съветвам те и теб да напаиш същото.кога ше :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! И мене така ми намирисваше работата.

 

:guitar: :) :guitar: :bravo:

бе караи,то с нови лампи всеки може :dance::dance::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биска верно ли го продаваш бе?Ако все още не си се отказал,купувам :dance:

Твойто маршале много го обичам,има чуден тон :guitar:

Кажи сериозно,щото нали знаеш,че съм мераклия :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.