Jump to content
Българският форум за музиканти

Безплатни уроци или книги в интернет


Glacierise

Recommended Posts

:) Идвай при мене - почти съм ти безплатна и аз - носиш няколко бирюги и си готов!!! :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Ние тва много добре го знаеме' :) Че те експлоатирам и в тая посока, моме, ама ше е добре и некоя книжка да има, та да се възползват и масите от знанието :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам малко аудио уроци, ма са кат за по ъдванст певци сякаш. Първо да се науча да пея вярно и после ще задълбавам в тънкостите :green:

Като минеш през нас с оня 20ГБ дзвер и тях щи метна. А като си оправя монитора и ако има желаещи може и да ги кача на дейтакома :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвай при мене - почти съм ти безплатна и аз - носиш няколко бирюги и си готов!!!

 

Извадено от контекста звучи доста странно... но това не е учудващо, нали ти го казваш :D

 

Axe, аз ще те помоля да го качиш... интересно ми е за какво става дума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Ма имат ли значение уроците бе хора!?

 

Аз схващам уроците като лично мнение на преподаващия... нищо лично!

Слушайте и съзерцавайте тези, които ви харесват как пеят!

 

Ето аз например... издивявам откеф като слушам записите на Фреди Меркюри (Queen), Тед Леонард (Enchant)...

 

и се мръщя на Джеймс ЛаБри (Dream Theater), Миг Джагър (Rolling Stones)...

 

Примери много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата с добър вокален педагог е много важна и полезна. Може да се скъсаш да слушаш как пее този или онзи, ако се мъчиш да го имитираш без да знаеш как да го направиш, най-много да си хвърлиш гласа на боклука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами предимно от слушане:godbless:не,че нещо,но ако не го слушаш няма как да го научиш:Pтака,че хващайте слушалките и волумето на мах :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска уроци по пеене, да носи празни дискове като има среща на форума. Имам книги и аудио уроци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, adXok, ти само със слушане на Сатриани можеш ли да се научиш да свириш като него?

Мандалей, нали знаеш приказката за кучето и касапина!

 

Само със слушане няма да мога да се науча да свиря като Сатриани!

Няма да мога да свиря и като него, дори да си скъсам задника от свирене!

 

Ако не ме разбра си припомни думите на един мъдър философ, който е рекъл:

 

- Не можеш да влезеш в една и съща река повече от един път!

 

Сега разбираш ли ме? А съзерцанието, прав си, не е за всеки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска уроци по пеене, да носи празни дискове като има среща на форума. Имам книги и аудио уроци.

Я сподели какви книги имаш

 

Мое да напраим някой бартер! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

adXok, използвайки думата съзерцание минаваме на съвсем друго ниво, в което се използват всички възприятия, което е много повече от гледане или слушане. Съгласен съм, че да отеляш внимание на това което правят другите и как го правят е много ценно. Но само с гледане не става. Това имах в предвид. Освен това най-трудно е да съзерцаваш себе си. Тук идва една от важните роли на вокалния педагог. Той прави това вместо теб и може да ти посочи грешки, които сам не би могъл да видиш. Освен това, нужно ли е всеки сам да търси топлата вода, след като тя отдавна е намерена и може някой да му я покаже и да му спести много време?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.