Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли перспектива?


Recommended Posts

Питали ли сте се дали има перспектива в БГ с връзка с музикалния живот?....и ако има как може да се постигне това да станеш известен и добре платен музикант?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един начин, който включва три-четри неща:

1.Много труд и агресивна амбициозност :wallbash::music336::drummer::Piano:

2.Късмет, което включва шестица от ТОТО или богати амбициозни родители, но не изключва т.1.

3.Уникален талант :greenangel:

4.Комбинация от гореизброените

Извод: Най-сигурното нещо е здрав къртовски труд, живота ме научи, че рано или късно ще береш плодовете му. другото е лукс-дефицит. :bravo::cheers2:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ми според мен не е толкова трудно,ако си опорит,талантлив и наистина го искаш,защо да не го постигнеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има за тези които виждат и знаят какво е перпектива за останалте които плуват свободно в двумерно простансво има това което наричаме реалност.Мнението ми е малко противоречиво но като се замисли човек ако има тази функция изобщо,това е самата действителност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехех, всеки има различно разбиране за ИЗВЕСТЕН и ДОБРЕ ПЛАТЕН. Според моите разбирания добре платен музикант в БГ трудно да се постига но не е невъзможно. За известен - знаят ли ме повече от 7 човека се чувствам вече звезда ... ехехехех ... а напиша ли си мейл с някои от чужбина вече ставам световна звезда .. ехехехех :help:

 

добре платен - 1000лв, 2000лв а може би 10 000лв. на месец ... много е относително :) всеки си има разбирания, на мен и 100 000 ще са ми малко .. ехехех така че все няма да съм добре платен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти защо държиш да бъдеш известен?Погледни само в България какви музиканти стават известни,разни като Графа,Миро и всякакви ей такива смешковци,които ме принуждават да не слушам радио,защото по цял ден им въртят мазните им песни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва и да си гей за да станеш известен ако гледаме от горе посочените .

Гадна работа отпред змия от зад магаре това е цената да бъдеш известен в България

Или като Милко Калайджиев и компания да станеш музикален шут

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.