Jump to content
Българският форум за музиканти

2 кавъра на Сатриани


killer

Recommended Posts

Не бях записвал нищо от месеци и вчера грабнах китарата и записах набързо две парчета! Далеч съм от идеята че парчетата са перфектни, на места съм импровизирал, използвал съм само малко реверберация в Сонара по време на записа!

 

The Crush Of Love - Едно любимо мое парче на Сатриани, за съжаление нямам Wah-Wah и съм го записал без "квакане" :headbang: ... и май високите са му в повече!

 

Down Down Down - Това е друго парче на Сатриани, но този път не е кавър а импровизация върху синбека на това парче. Записано е на един път (само китарата в последните 10 сек. е на друга писта) и затова има грешки ... по едно време за 5-6 сек. тоналността му бяга, но на мен лично ми хареса грубият вариант който се получи и реших да не го презаписвам!

 

Песните са записани:

Ibanez Universe => Zoom 9150 => Marshall Jcm 602 (серия 600 но е с два говорителя) => Sonar 4

 

Парчетата съм ги качил в Gmail (Label killer)

За тези от вас които не знаят как да свалят песен от Gmail моля прочетете пост-а на АХЕ http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=2766

 

Очаквам критики и коментари!!!

 

 

:twisted: Марио :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Down ми е много любима песен :headbang: Импровизацията се е получила много сполучливо- похвален е самия факт, че си влагаш собствените идеи вместо да играеш ролята на диктофон :headbang: Само около минута преди края нещо малко си оплел, но не е фатално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

crush of love си я направил екстра, имайки в предвид че това ми е любимата песен на сатриани...харесва ми изпълнението ти :headbang::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много добро. Кръша е супер як, само да беше маалко по-смуут звука на китарата. Иначе е много готино.

Down-a обаче няма равен, много хубав звук и много добро изпълнение.

:)

 

 

Аз също имам планове да се включа ама чак като си взема комп... :D

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.