Jump to content
Българският форум за музиканти

Фингърборд


Recommended Posts

Здравейте колеги. Чудя се дали някъде в нета се продават фингърбордове ,разграфени или с напраени дупки за прагове. Като тези например 173628031514906069511258135198OhJH3O6AODWZFcQQp58O.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1во Мн ме кефи заглавието фингърбор

2ро бях намерил някакъв африканец които продаваше 40 долара фънгърборда с разграфени прагове но и 20$ транспорт ако събереш по-голяма група спестяваш разходи или да си платиш 60$ сам но сега се сетих минимум поръчка е 5 или 10 (не съм сигорен) фингърборда (или фингърбора Лол)

Редактирано от SLASH588
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.stewmac.com/shop/Bodies,_necks,...ngerboards.html

В нета всичко се намира но дали разходите ще са оправдани ? Можеш да си поръчаш такъв продукт при някой лютиер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха... Бор .. Моя грешка. Ами лютиерите не знам какви пари ще вземат а и те не работят бързно .. Не знам така си мисля ..

SLASH588 пише се СигУрен

Редактирано от BloodMetall
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш да ползваш лютиер - избери добър такъв.

Ако мислиш да лепиш сам фингърборда, имай предвид, че ще ти е необходима не особено евтина постановка за целта, която значително ще увеличи цената на упражнението, в случай, че вече не си подготвил такава.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец-два се продаваше един (а може и повече да бяха) тук от някой от лютиерите - разтърси се в раздела :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.maderasbarber.com/display.asp

 

http://www.riwoods.com/prodotti.asp?page=1...mp;categoria=53

 

Dandilov , ето още два сайта.Не съм много сигурен но от тях шипинга май е по-малко ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

постановка ?

 

Да, немалко хубави стяги, както и подходяща маса, доста прави летви и т.н.

Майсторлък е да се залепи фингърборд, без да остане никакъв лепилен шев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха, че колко прасета ще заколиш бре?! ;)

Майтапче! Казват се биндер ленти, но не мисля, че ще ти свършат работа - те нямат толкова сила и площ на стягане като дърводелските стяги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия начин ако нямаш много стяги е ето такъв ЦЪК (виж към края на клипа). Излиза ама доста по-евтито от двайсетина стяги - а и нещата ги има във всеки по-зареден магазин за крепежни елементи.

Редактирано от patzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.