Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за избор на хармоника


Recommended Posts

Трябва ми компетентно мнение, коя от ( 1, 2, 3 ) да избера? Там е въпроса, че не знам какво ще свиря на нея, ще ми е само учебна и не искам да се изхвърлям с такива за по 40-50лв. и нагоре. Важи до петък, защото тогава ще ходя да я купувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменили са линковете - ето ги хармониките:

Редактирано от RAMBO_RUSEV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички три са абсолютен БОКЛУК. Аз като професионал няма да мога да свиря НИЩО на те, да не говорим за обучението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.staggmusic.com/products/product...&oneid=2626

 

Тази си взех! Харесва ми, като задобрея ще си взема и по-добра.

 

Можете да заключвате темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема ще пиша тук,защото питането ми е горе-долу същото: откъде в България, може да се купи качествена блусарска хармоника (до 100лв)? Търсих по разни сайтове излизат само някакви Велтмастери, не казвам че са лоши, но ми се ще да е Хонер.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема ще пиша тук,защото питането ми е горе-долу същото: откъде в България, може да се купи качествена блусарска хармоника (до 100лв)? Търсих по разни сайтове излизат само някакви Велтмастери, не казвам че са лоши, но ми се ще да е Хонер.

Благодаря!

 

аз продавам част от моята колекция. Ако интересно, 597838202 е моят ICQ. Всички инструменти са професионални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема, аз продавам Хонер Хромета хармониките са малко използвани и са 8, 10, 12 хроматични хармоники на някой от тях не е свирено дори и няколко часа. Просто имах идея, която не се осъществи и сега имам 8 хармоники ако някой се интересува на лично или 0898502657 или 0878661411

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.