Jump to content
Българският форум за музиканти

Една несъзнателна гавра с Black Sabbath...


Yves

Recommended Posts

Туй е моето изпълнение

 

Честно казано мисля, че горе-долу го докарах свястно, но с изключение на солото. Не мога и тва си е... В него са по-фрапиращите неточности. В ритъма също има разни свинщини, но като цяло са в рамките на нормалното за моите стандарти :wallbash:

 

Тва от мен...вие сте :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звукът на китарите е готин. Не ми харесват флажолетите след всяко повтаряне на рифа и слайдовете, които си оставил да се чуват. Пробвай и още една китара на солото, което впрочем хич не е зле. :D Давай още Сабат. :godbless:

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа тва с флажолетите и аз го осъзнах, че съм се поолял, ама вече беше много късно и не ми се презаписваше :bravo:

Ми на солото са две китарите, даже с различни амп симулации и различни настройки. Обаче пък само едната има дилей и може би затова, а може би не съм ги паннал правилно...

Ще се пробвам с още нещо на Сабат задължително...все пак на тях дължим всичко :D

 

Благодаря за вниманието :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа тва с флажолетите и аз го осъзнах, че съм се поолял, ама вече беше много късно и не ми се презаписваше :girl_witch:

Ми на солото са две китарите, даже с различни амп симулации и различни настройки. Обаче пък само едната има дилей и може би затова, а може би не съм ги паннал правилно...

Ще се пробвам с още нещо на Сабат задължително...все пак на тях дължим всичко :D

 

Благодаря за вниманието :girl_witch:

 

 

Мен пък ме кефят флажолетите стига да не са навсякъде и да не са толкова натрапчиви като в началото , а по-ниски и по-приглушени както са по-нататък. Готин е кавъра. :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най- добре е станало солото,което е странното в цялата работа, защото си го изсвирил абсолютно вярно с оригинала, а на много по- лесни неща като например да заглушаваш ударите докато свириш рифа на куплета или пък самите удари имаш някои разминавки в темпото.. но всичко с врмето си- натискай и само напред!

Редактирано от LordOfIce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останалата част от солото наистина е доста близка, но много ми се набива в ушите бързата част в средата, в която не мога и не мога да оправя фразирането и ритъма.

За заглушаването така предпочетох, понеже като ги заглушавам за мен лично малко се губи чара и все едно го свиря удряйки по тъпан. Пък и много боботи и се замазва цялата работа.

Ритъма наистина го изпускам, признавам си :)

 

Благодаря и на теб за оценката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още сабат още сабаТ!

 

 

Ето урок за солото,който определено ще ти помогне!

 

 

Едит:

 

Пробвай да направиш китара с малко гейн,аз като свиря paranoid слагам 1-2 бас,требъл 6-7,гейн 4-5 и свучи перфектно (поне за мен)

Редактирано от Pwnzorafied
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го тоя урок, мерси :)

 

Ама не е там проблема...просто явно толкова са ми възможностите за момента и при по-бързо свирене омазвам :music336: Иначе ако изсвириш солата и ми ги пратиш ще направим един дует :) Просто нямам нерви да ги уча пък и явно съм малко куц в тях.

 

Ами и на мен гейна ми е на толкова винаги, включително и тук :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го тоя урок, мерси :)

 

Ама не е там проблема...просто явно толкова са ми възможностите за момента и при по-бързо свирене омазвам :music336: Иначе ако изсвириш солата и ми ги пратиш ще направим един дует :) Просто нямам нерви да ги уча пък и явно съм малко куц в тях.

 

Ами и на мен гейна ми е на толкова винаги, включително и тук :music336:

 

 

Не знам как да записвам,Rammpkoff (сигурно съм объркал името ама се извинявам) ми обясняваше ама то толкова занимавка,че направо ми се откачи главата :D

 

Иначе на видео мога да го запиша,ама не мисля , че ще ти върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.