Jump to content
Българският форум за музиканти

Chi Mai


peshoy2k

Recommended Posts

ето нещо, върху което поработих, малко по-класическо го направих, вкарах китарки с новия преамп, които не са цвете, но пък звука ме кефи ала Олдфийлд, скоро като монтирам новото пиезо ще постна и малко класическа :rolleyes:. Дайте мнение за миксчето, сравнявам го с оригинала и не ми се струва много зле :think:

линк: http://www.cmusicforum.com/pi/chi%20mai.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гот е.

Разбира се оригинала не съм го слушал от години...

сега ме налегнаха спомени:blink:

за микса, и той е гот,леко ми се струва че е много резливо или силно само можеби,клавирчето(това с основния мотив де)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"може би" си прав :), тенкс за отделеното време, скоро този преамп ще мине през кубенцето като проимам време и с новия компресор и мик ( как да не се похвали човек) ще стане треснята :), да не забравяме и новия адаптер, който ще видим как ще го комбинирам ще извади хард-рокаджийски саунд :blink:, така или иначе скуаъра не го купиха, ще му залепя адаптера и .... :)

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не познавам подробно произведението на Еннио, но предполагам си го изпълнил по оригиналната нотация както си е, без промени в композицията.

Само че звучи по-рязко и резливо и спрямо оригинала, усещам и известна загуба на динамика, което влияе върху изразителността и го прави леееко по-студено. Това е. Инак :)

А Олдфийлд - от него само хубави неща могат да се взаимстват, той е гениален. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По отсечено ми звучи от оригинала и леко забързано сякаш,а като времетраене се е отразило като 27 секунди по-малко.Липсват някой от украшенията в ударната секция(а и тя е попроменена мисля) ,който в оригинала звучат много ефектно.Иначе с китарките наистина е хубаво направено.

Иначе на Енио Мориконе съм фен и се радвам ,че не съм единствен:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има малко добавки на органа примерно, ами то не съм го изпипвал много. Оригинала е с повече ефекти. Тук дилей не съм слагал изобщо, там основния мотив е изнесен лекинко у лево с дилей у десно и е правен с електронни инструменти, тука реших да звучи мааалко по-симфонично. може да се добавят някои ударни наистина и няма да звучи така студено, мн неща могат да се добавят, резнал съм го щот не съм го и довършил още :greenball::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.