Jump to content
Българският форум за музиканти

Sorrow 2


Recommended Posts

Благодаря ти! Ами не не е , пловдивска е , от орех , има много мек и приятен тембър. Хммм да си призная не е кой знае какво но определено е фотогенична (демек на записи звучи добре). :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено е фотогенична :D, ти си още по-фотогеничен ;)

Благодаря , и ти не изглеждаш зле! ...... майтап ей ... да не се хванете ... :DB):D:D

:lol::D:D:) :green: :green: :green: :) :green:

 

:D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено е фотогенична  :), ти си още по-фотогеничен  ;)

Благодаря , и ти не изглеждаш зле! ...... майтап ей ... да не се хванете ... :dance::no::D:D

:happy::dance::no::) :green: :green: :green: :) :green:

 

:D:no::D:D:D

:green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звучи страхонто и убийствено.....продължавай в същия дух. много ме е яд че нямам време да се занимавам да правя неща, които искам. ти поне успяваш - така че напред :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звучи страхонто и убийствено.....продължавай в същия дух. много ме е яд че нямам време да се занимавам да правя неща, които искам. ти поне успяваш - така че напред :blink:

Благодаря за отделеното внимание и мнението ти!!!! Няма да се дам лесно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер... :greenball::):) :green:

 

Напомня ми за един от най-любимите ми албуми за всички времена Блайнд Гардиан - The Forgotten Tales & по-точно акустичната версия на Bright Eyes, от гледна точка многопластовост и хармония.

Страхотно просто. Култ!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер... :cheers:;):( :green:

 

Напомня ми за един от най-любимите ми албуми за всички времена Блайнд Гардиан - The Forgotten Tales & по-точно акустичната версия на Bright Eyes, от гледна точка многопластовост и хармония.

Страхотно просто. Култ!

:)

Любима група и албум и за мен! Радвам се че те връща в златните години!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очен шукар!!! :P

Най ме кефи, че не е изсвирено плоско, а е супер динамично, с акцентчета, с всички екстри.

А тембърът на китарката е много "сладък".

Евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, много се радвам че ви харесва! Тая китарка така благо звучи , че само като я хвана и се разтапям от кеф. Дай боже всеки му! Но нека да съм малко по честен ... Toneport-а му е майката :P

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.