Jump to content
Българският форум за музиканти

Питане за Скуайър


Recommended Posts

Link

 

Някой има ли точно този конкретен модел и ако да разглобявал ли е предния скрач-плейт?

Интересува ме дали достъпа за 3-степенното ключе е от зад с отдена дупка, или има изрязан канал в тялото за кабелите под настоящото табло. Иска ми се да си взема една такава, но в никакъв случай няма да запазя оригиналния и вид, защото е покъртителен според моите изкривени металистки виждания :) , та искам да разбера дали ще мога някак си с по-минорна намеса да и променя външния вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След справка с чичо Томан от Джърмъни се оказа че не е това което очаквах да видя. :)

И ако взем атаква ще трябва да и прекроя фасона фундаментално!

Псе пак ако на някой му се намира снимка от този изструмент в разфасован вид, ще съм много благодарен. Поне да видя какво е разположението на каналите по тялото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето така са t72Aa.jpgt72Bb.jpgtele_custom_top2.jpgвсички кирии се монтират на пикгарда/скрачплейта, въпреки, че примерът не е съвсем точен, но то се подразбира...

Ето и точния пример:

tele_deluxe1.jpgtele_deluxe2.jpg

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за детайлната информация!

За съжаление като гледам, не може да се направи почти нищо без гадния пик-гард.

Ще пропусна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че може но това не се включва в уменията ми, а е смешно да знаимавам лютиер с подобен клас китара. Всъщност ме отказа вида дървесина от който е направено тялото и общото ниско качество на изработка.

Може би в бъдеще ще помисля за къстъм мейд Теле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си разгледал много ....

виж това и сам ще си отговориш....(отзад има дупки само за струни-> стрингТру)

 

канали отпред може и да няма, ама е МАЛКО вероятно .... /имам теле в което отпред е копано само за 2та адаптера и "controlPlate" ... кабелите минават през свързващи дупки, нек-(като се махне грифа лесно се прави тази, а другите са "стандартни" ) -> бридж -> controlPlate -> жак/

 

 

за по-метал -> john5 .. само дето е цената х2

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментара,но гледах точно същатата страница. Колегата по-горе е приложил и "голи" снимки. Всичко е ясно вече. Мача е продаден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.