Jump to content
Българският форум за музиканти

не мога да пея!


nio

Recommended Posts

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

гласа ми е гаден, не мога да пея, но искам да се науча. как става тоя номер?

Има два вида хора, които пеят: певци и "певци"

I) Тези, които могат да пеят = певци

II) Тези, които не могат да пеят = "певци"

 

Има обаче три вида кандидат певци!

1) Тези, които могат да пеят. Те стават I) - певци

2) Тези, които не могат да пеят, но имат пари: На тях им помагаме да станат I) - певци

3) Тези, които не могат да пеят и нямат пари. Е! Те не са певци. Те са II) "певци"

Те това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, има начин да се научиш да пееш правилно. Иди на уроци по пеене - солфеж, едно-друго...

 

Аз пея, (почти) без да съм ходил на уроци и си ми личи, на репетиции, особено на нови парчета съм жив зян. С 2 -3 репетиции изглаждам парчетата, хващам им кантото и т.н., но то си е до човек. Ако смяташ, че не можеш сам, иди на уроци, прежали някой лев и това е.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да имаш желание и мотивация..кофтито е че не можеш да си купиш по-яки гласни струни та да замажеш положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм :think:

деа, да давам пари за да пея?

тъй де, имах друго наум, но както и да е. мерси за помоща.

НИаъ съ плашункаш, нали там нещо с кучето ти щяхте да правите...то не пееше ли..ли кво беше...? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами можеш да провериш, не е много далеч темата. готиното на интернет пространството е, че може да отидеш където си искаш, без да се налага да се движиш много. разбира се, трябва да знаеш какво търсиш. не вярвам да ти е трудно да намериш тази тема де, все пак тя е ТУК, в този форум. сеши' се. знам, че ти е трудно да асимилираш всичката тази информация, но все някога трябва да се приобщиш към модерното и-нет общество. пък и наистина не е толкова сложно, колкото изглежда... нещо като 10 сантима движения на ръката и 2-3 натискания на бутончетата на мишката ти.

успех в начинанието шемет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе верно била там, мислех че са я Дел-нали..хахаха

И за кво ти е да знаеш да пееш като си грозен със грим..Има ли смисъл като няма значение?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момко, научи се да пишеш...

Рождена дата: 6 Април 1987 - ти си момко , Дядо ти е 78-ма :D кът съм се учил да пиша ти си бил в любовния поглед на баща си:( Ко да прая к'ът си ми слабост.. и аз незнам що, ама аре на здраве B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, ама така е скучно за нас, останалите! Или прекратете безсмисления спор, или вземете се сбийте едно хубаво и да приключваме... :)

 

Шегувка де! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гласа ми е гаден, не мога да пея, но искам да се науча. как става тоя номер?

Абе слушах преди време, че в Япония са разработили нова технология именно за да научат хората да пеят. Обаче на знам дали я има в България. Поразпитай тук-там, може някой да знае нащо по въпроса.

Това е което мога да ти кажа засега. :P :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.