Jump to content
Българският форум за музиканти

Metallica Nothing Else (death-metal Vocals)


CannibalCoprse

Recommended Posts

Момчета и момичета, кавъра е импровизация. Нищо лично към Металика (въпреки, че според мен е най-куцата група...но, това си е мое мнение). Чуйте и ако искате си кажете мнението.

Няма предварителна подготовка и на някои места закъснявам.

 

Благодаря ви!

 

ЛИНК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично към теб и този стил музика, ако въобще е музика това, просто много лошо си се изакал на тая песен... Човек, това е класическо парче, за много хора е една от най-добрите балади, а ти си се изакал... мирише човече, нищо лично... ама май нетрябваше да го пускаш :S Сори за негативния-положителен коментар ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, брато! Евала за избора на парчето, ала има едно ГОЛЯМО "НО"... 1-во, ако Металика ги е нямало в историята на рок музиката, шанса да просперира по-тежката музика, която явно слушаш би бил нищожен ..., 2-ро кавъра е пълна гавра, 3-то- микса е зле ... Успех за напред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дет-метъл не ми говори. Неможеш да я възприемеш както трябва. И ако тва е песен james да ми яде к**а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дет-метъл не ми говори. Неможеш да я възприемеш както трябва. И ако тва е песен james да ми яде к**а

 

 

Т'фа изказване....Нищо няма да коментирам , освен че НЕ можеш се пише отделно :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, спирам да споря, само ще ти отговоря с един въпрос - щом това не е песен, защо я "пееш"? ;)

Редактирано от Ulian_Borisov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ташак. Няма капка талант. Всеки китарист на 2 седмици я свири(отценявам творчеството...но то почти няма)

Не ми се праи на мн компетентен форумски червей. Тва е за хора от този стил... то си пише(DEATH-METAL VOCAL)S"ама дай да сложа 1 мнение за рейтинг"...

Редактирано от CannibalCoprse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък така и така не можах да чуя за какво става дума ;)

Па и гавра да е голям празз,якия пуска разни зле изпяти неща,с които си запълва времето и прави шоу :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ташак. Няма капка талант. Всеки китарист на 2 седмици я свири(отценявам творчеството...но то почти няма)

Не ми се праи на мн компетентен форумски червей. Тва е за хора от този стил... то си пише(DEATH-METAL VOCAL)S"ама дай да сложа 1 мнение за рейтинг"...

 

Изсвири я ако обичаш ;)

И ако бъдеш така мил да изкомпозираш нещо по-добро, в което има талант :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nothing Else Matters наистина е толкова надценена, че няма накъде. One, Fade to Black и Sanitarium, и трите Unforgiven-ки (за втората и третата не знам за вас, но мен си ме кефят) - това са баладите на Металика. Ако някой иска може и The day that never comes да сложи, но тя е малко по-зле.

 

NEM е простичка (за стандартите на Металика), текста се повтаря, НО - никоя Металика не трябва да бъде с дет-метъл вокали. Никоя.

 

ЕДИТ : Авторе, дай да ти сложим Кенибъл Корпс и отгоре "(чалга вокалс)" дали няма да псуваш.

Редактирано от Yo The Real
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.