Jump to content
Българският форум за музиканти

Наслагване на клипчета с хубав саунд


metal_rlsz

Recommended Posts

Здравейте съфорумници... Таа днес си научих една песничка на Пантера и реших да си направя кавърче. Разрових се из нета и попаднах на това клипче :

.... и взе че ми хареса :greenball::greenball: . Мисълта ми е как се правят тези клипове с наслагване хем на видео, хем на звук едновремено..? :thumbs_up: Надявам се да сте схванали мисълта ми и да ми помогнете :music336::music336: ROCK ON!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно имаш впредвид ефекта с разделянето на екрана на няколко части? Ами има програми за видео обрабодка като Sony Vegas.Мисля ,че е една от най-добрите за видео обработка

Редактирано от Arcturus666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно имаш впредвид ефекта с разделянето на екрана на няколко части? Ами има програми за видео обрабодка като Sony Vegas.Мисля ,че е една от най-добрите за видео обработка

 

Да, точно това имам предвид. Сега ще видя тази програмка :greenball: Ако някой друг знае нещо моля да каже :thumbs_up::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично си вкарвам процесорчето в Μic Input-а и пускам парчето, с което ще записвам.

От Recording контрол-а казвам да се записва Stereo Mix, а не Mic Input и така - докато записвам видеото, аудиото което получавам накрая е точно това, което съм чувал през тонколонките си, докато съм записвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично си вкарвам процесорчето в Μic Input-а и пускам парчето, с което ще записвам.

От Recording контрол-а казвам да се записва Stereo Mix, а не Mic Input и така - докато записвам видеото, аудиото което получавам накрая е точно това, което съм чувал през тонколонките си, докато съм записвал.

 

Аз мисля да направя нещо подобно: пускам си Audacity, слагам да записва на Stereo Mix както каза колегата. Пускам си басс и барабани на GP и наслагвам китарите 1 след друга. След това правя клипчета как свира песента с отделните китари и с Sony Vegas нагласям клипчетата със сауна... Дано се получи ако стане нещо ще кача линк тези дни :whistle::greenangel::cheers2::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.