Jump to content
Българският форум за музиканти

Лютиер


Recommended Posts

Трябва ми лютиер който да ми направи китарата от Флойд Роуз към Стоп Бридж някакъв е-майл и информация да дадете ще съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мопже би ще е по-добре да обмислиш възможността за продаване на настоящата китара и закупуване на такава с нормален бридж. Предполагам, че така ще е по-оправдано финансово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Еми знам но, китарата ми е мн. ценна и има сантиментална стойност за мен. + това грифа и формата и ми харесват . Ти можеш ли да го направиш? Така и така съм приготвил парите ?

Редактирано от BloodMetall
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, много говориш а малко се стараеш.

Бастрафик и Диката си имат сайтове а в сайтовете им има телефон за връзка.

Използвай го - не боли много.

Когато поискам да говоря с него(бастрафик), звъня му на телефона и говоря. Не знам защо си

мислите, че хора като тях, киснат във форума, щото няма какво друго да правят и дебнат за поръчки на Л.С.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте с горното си изказване не искам да обидя никой. Имам голям респект към горепосочените лютиери!А и си прав за телефона.Ноо не знам какво да кажа по телефона ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами обади им се и им насочи вниманието към темата си. Вълшебните думички вършат чудеса.

Предварително нахвърляй тук какво точно искаш и после продължете дискусията

на лични или тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помоща на всички! Вече се разбрахме с господин Димитров. Супер мн. се радвам :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.