Jump to content
Българският форум за музиканти

Работа на кораб, круиз


Ferdo

Recommended Posts

Не съм сигурен така ли се казва, но знаете ли фирми, които предлагат такава работа. Интересува ме също работил ли е някой от вас на такъв кораб и каква длъжност е изпълнявал. Останахте ли доволни, моля ви споделете и какво сте чували от приятели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На круизни кораби не съм работил - само на ферита - Берген-Нюкасъл, Рига-Стокхолм. Веднъж като музикант, веднъж като озвучител и осветител. Фирми - бол (поне за три се сещам) - има Гугъл. Условията са добри и всичко е точно. Само настроението ти много зависи от колегите ти в групата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.panagency.com/frameengl.htm

 

 

Аз работих за тази агенция - изключително коректни са били винаги ! Никога не съм имал, а и не съм чувал някой да е имал проблеми :D Така, че - това е агенцията ! :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувам, че на италиански и гръцки кораби се работи по-трудно заради манталитета на хората, а норвежки и американски са за предпочитане. Съгласни ли сте с това мнение, има ли и други опции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Агенцията за Бг е определено - panagency, другата е ramagency, но с тях не съм работил, а гърците не плащат много добре. А по въпроса със задоволството, всеки сам решава дали го кефи или не. Като всяка друга работа си има и добрите и лошите страни, но не ми се импровизира по въпроса, най-добре да задаваш конкретни въпроси за да получаваш съответните отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам опит с деца и като преподавател. Също така съм работил с гости в хотел, имам опит и с пациенти. Автор съм на няколко статии + стаж като преводач. Английски, немски и руски на отлично ниво. Какви длъжности бих могъл да заемам на такъв кораб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Чилдрън ентъртейнър! Можеш да търсиш чрез изброените по-горе агенции или в нета от свое име, търси корабни компании, но с БГ агенция е най-сигурно, най-малкото ще получиш ценно инфо. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувам, че има и няколко немски кораба. Пътували ли сте на такъв - предполагам, че там отношението към персонала е по-коректно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувам, че има и няколко немски кораба. Пътували ли сте на такъв - предполагам, че там отношението към персонала е по-коректно.

Пълни глупости - навсякъде отношението е коректно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.