Jump to content
Българският форум за музиканти

Vox Vt 30


BlueZone

Recommended Posts

Някой свирил ли е на такъв амп с китара в нисък строй?

 

Питам, защото смятам да си взема такъв амп, понеже като цяло ми допада и ще ми върши работа, обаче се опасявам, че с неговото 10-инчово говорителче няма да звучи съвсем добре със 7-струнна китара.

 

Някакви мнения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят опит сочи, че ако смениш говорителя със Селесчън BL 10-100 neo, ще се върже със 7-струнната.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм го с моя Ibanez 7620 (drop A) и ми се стори леко запушенко :godbless: Не съм имал контакти с този говорител (Селесчън BL 10-100 neo)...Може пък да звукне :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сам го 4увал но излезе ве4е Вокс АС 4 ТV изцяло лампов -с 2 лампи и с 10 ин4ов Селес4ан на близка цена с изход за кабинет Има и вариант глава с кабинет

Друг нов лампов амп-Леини куб 8 и 10 вата с 4 лампи и Селес4ан -трепа4

И Маршал Клас 5 - :recourse:

 

Не знам дали ги има ве4е в БГ но поне като данни и звук на видео са добри за студио за у дома и за малък гиг

 

Някои ако има впе4атления да сподели :)

 

ПС Извиняваи 4е е малко встрани от темата но понеже търсиш амп с говорител 10 а и аз също реших да предложа тези 3 нови варианта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще ходя да го пробвам при Икономов, като ми остане време.

 

Иначе и аз забивам със 7-мица, дропната на ла, така че ще видим.

Като го взема (ако ме изкефи разбира се) ще споделя впечатления и някой и друг семпъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.