Jump to content
Българският форум за музиканти

Биската и Нора


tocata

Recommended Posts

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Заших му отгоре и едни китарки, колкото да има. Не се получи кой знае колко, нито като саунд, нито като свирене, ама аз много не вдявам от записи, пък и идеята беше просто за купона. Браво на Токата за парчето и на Ивелин за аранжимента :bravo::punk_guitar:

 

Не знаех?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко смазал си брат.......................

Елегантен и стилен страшно си обадил....

Не знаех :drummer: че това парче ще възбуди такива хубави страсти.

Но да, песента си е хубава.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много, изключително се радвам че ти е харесало. Правих го много набързо и ми се стори доста зле като го чух, сега се заслушах пак, не е чак трагично ( сигурно защото парчето е толкова приятно де :girl_witch: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

УтепАло се е!

 

Много интелигентен аранжимент и вокална интерпретация, а китарата е така на място като 'там да се е родила', безупречно вплитане в единен аранжимент, браво!

 

На това му викам класа - първата ми неволна мисъл (позабравил какво знам за тези имена и като чух пеене на български) беше "Евала на тия нашенци! Те няма да ни посрамят на коя да е сцена по света и навсякъде шапки ще им свалят!" ...

 

А после си дадох сметка, че те всъщност са.. на "коя да е сцена по света" и там им свалят шапка. Да не забравяме, че и оригиналната композиция е от още един такъв, от същата класа.

 

Живи и здрави да сте, осветихте ми празниците!

 

:crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.