Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за Bill Lawrence Pickups


keeper

Recommended Posts

Мисля да си поръчам един такъв адаптер - интересува ме дали някой може да ми каже нещо за него - от опит евентуално. Спрял съм се на L-280SN Neck позиция ще го ползвам - за клиин и малко драйв тип Клептан.

 

Очаквам мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще поръчваш от http://www.billlawrence.com надявам се ? :think:

 

Щото знам, че има адски много ментета Original Bill Lawrence (питай synchu за повече insight по темата :greenball: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно от там ще си ги поръчам - но исках да чуя поне 1 мнение на притежател на някой пикъп.

ммдам :cheers: Единствения сигурен начин за оригинален е да си поръчаш оттам.

Аз имам Л500 и е страхотен и много му се кефя. Лорънсите имат доста специфичен звук и не всички им се кефят, но на мен ми харесва много. Щях да си поръчвам още един Л500 и два сингъла, но като че ли не ми се чака 2-3 месеца, та затова от 5-6 години съм в период на чудене (дет се вика досега да ги бях поръчал и да бяха дошли) :curse:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да си изпрося един семпъл - защото се чудя и за Л500 - ама те имали 4 разновидности - кой точно имаш, и знаеш ли каква тояно е разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да си изпрося един семпъл - защото се чудя и за Л500 - ама те имали 4 разновидности - кой точно имаш, и знаеш ли каква тояно е разликата.

Ами Бил е правил доста разновидности през годините на L500. Моя е Л500 - Л. За семпъл - надявам се тия дни да успея да запиша или да се сетя за нещо от архивите... че нещо много лудница напоследък ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драснах тук докато си дрънках репетиционно един семпъл и го изпратих на gmail.com. Малко ривърб и компресор има. Гуд лък ;)

Label: synchu, title: L500 demo

 

EDIT: имай предвид, че китарата е Уошбърн Н2 и е alder с доста малко и тънко тяло и самия и звук е доста звънлив и със средни, което си оказва немалко влияние върху общия звук. Първата част е с малко гейн, втората с повечко ;)

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.