Jump to content
Българският форум за музиканти

Набързо скроено инструменталче


Recommended Posts

Страхотно парче !!!

Въвеждащата част ме кара да правя даправя асоциации малко със Сатриани и неговата Time Machine (без да има прилика естествено, просто вътрешно усещане за това) ... СТрахотно е ... Как бих искал един такъв идеен музикант и добър техничар в бандите ми :)

 

Поздравления отново - пазя и първия инструментал който беше постнал и си го припомням с кеф наистина често. Очаквам и следващите ти работи... и благодаря, че ги споделяш :headbang:

 

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Оооо блгодаря ти, това е страхотен комплимент! Твоята музика е на много високо ниво и когато чета това което си написал ми дава енергия за нови подвизи. Ами аз в момента работя (по скоро от снощи) върху ново парче и днес ще го постна.

Поздрави!!!

Росен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса - и като идея и като звук! :cheers::curse:

Напомня ми много на ТОТО по смяната на ритмите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса - и като идея и като звук! :curse::cheers:

Напомня ми много на ТОТО по смяната на ритмите ...

Благодаря ти! За мен е чест , когато такъв музикант , като теб хареса нещата ми.

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, я кажете как ви се струва този вариант. Смятам че инструментала е пред завършване , кажете кое ви харесва и кое не , хич не ми спестявайте критики.

 

Luchi In Love последен вариант

Благодаря ви предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мания :ph34r: Пробвай това в началото да замениш с цигулки, които да се чуват и по-нататък (някъде към 3 тата минута и 45-тата секунда).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мания :ph34r: Пробвай това в началото да замениш с цигулки, които да се чуват и по-нататък (някъде към 3 тата минута и 45-тата секунда).

Хммм интересно звучи , но не рзабрах ... имаш предвид че интрото не е с подходящ звук и след като заменя звука да го ползвам и по натам .. това ли имаш в предвид?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа не ! Съвсем подходящ си е звука на интрото, просто аз си направих асоциации с цигулки - затова така писах, пък и може да се пробва да се види какво ще стане. Но ако са цигулки - не може да се оставят да звучат само епизодично, трябва да им се осигури и друго място ... работата е там, че като слушах парчето, си представих че ще е супер да се изпълнява със симфоничен оркестър, но ти не ми се впрягай, то по някой път фантазиите ми не са здравословни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа не ! Съвсем подходящ си е звука на интрото, просто аз си направих асоциации с цигулки - затова така писах, пък и може да се пробва да се види какво ще стане. Но ако са цигулки - не може да се оставят да звучат само епизодично, трябва да им се осигури и друго място ... работата е там, че като слушах парчето, си представих че ще е супер да се изпълнява със симфоничен оркестър, но ти не ми се впрягай, то по някой път фантазиите ми не са здравословни.

Ами да идеята е супер за оркестъра ..... ще се пробвам тези дни изцяло така да го направя ... макар че тва е доста финна работа :ph34r:)) иначе цигулките ги има постоянно но са по назад изтеглени :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.