Jump to content
Българският форум за музиканти

Още един опит на солото на Nothing Else...


Yves

Recommended Posts

Преди време гледах, че доста хора му се бяха изредили на тва соло и си бях казал, че и аз ще го направя...е, дойде денят :hysterical:

 

Ей го на

 

Накрая го посдъвках яко...в средата също...абе като цяло е зле, обаче е с мерак и от сърце ;)

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тона ме кефи. Близко си до Металицата! :) Само да попитам каква е китарата и що така няма състейн? Моя Squier го докарва повечко... Да не би някакъв нойс гейт да си праснал?

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-странното е, че не съм се опитвал да го докарвам :) Просто симулация на Метъл Зоун от процесора (която между другото е отврат...ако и кутийките са така не знам защо ги купуват :hysterical: ) хорус и дилей...

 

Ами състейна не знам защо ти се е видял малко честно казано. Може би щото Уа-то в "най-ненастъпена" позиция заглушава тона почти изцяло. Но и като цяло имам чувството, че убива тона дори само да е включено.

Иначе да, ноиз гейт има, щото гейна е много усилен и във времето, когато не свиря има много нежелани звуци :)

 

От друга страна пък има и малко компресор, та...абе да не кажа, че с толкова много обработки тона почти не е от китара :hysterical:

 

А и все пак китарата (тази описана в профила) е с флойд и струни слагани март месец :hysterical:

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко на някой му се занимава, ето и моята версия по въпроса - http://www.4shared.com/file/135811057/95b53149/NEM_solo.html :)

След дълга борба с 4shared така и не разбрах как става номера да се слуша песента онлайн без да трябва да се сваля.Може да е и от размера (който уви Рийпър-ът се погрижи да стане завидно голям)

И разбира се-Браво на колегата :greenangel:

Редактирано от sasog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно е, евала :punk_guitar:

 

Само трябваше да го качиш в мп3, че така докато се свали почти бях забравил какво свалям :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meрси :punk_guitar:

На МеРеЗе на можах да го направя и затова така - качих огромния .wav.

Ако ви устройва, ето и линк към .OGG файл-само около 25 пъти по-малък е :Dhttp://www.4shared.com/file/135824318/135edd67/NEM_solo.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.