Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв стол ползвате?


Recommended Posts

Така....дойде времето и аз да си купя нормален стол за барабани но се чудя какъв да е.

 

Този модел ( http://www.staggmusic.com/products/product...&oneid=1511 ) ми изглежда страхотно но не съм виждал много хора да ги ползват и се чудя дали наистина е удобен.

 

http://www.staggmusic.com/products/product...&oneid=1509 Това е другият който си харесах...тоест същия като функции само че без уж ергономичните там вдлъбнатини....

 

Кажете според вас кой е по - добър....или зависи от човека винаги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в магазина и пробваш, няма как ние да знаем кой ще ти е удобен на теб ;)

 

Иначе аз свиря с този и ми е много удобно.

 

007734352-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментар за продукт на Stagg: "Стойката е хубава, като се има предвид, че е на Stagg и се е чупила само веднъж. Абе доволен съм"

 

Препоръчвам ти всичко останало ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко друго, само не и СТАГ. Имах стол, на който се счупи сплавта под седалката!!!!!!!!!! Вътре изглеждаше като аеро-шоколад. Квото и да съм имал на Стаг, винаги се е чупило. Имах и кардан... изхвърлих го!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се посъбраха вече доста годинки свирене и 100% ми е ясно едно : Със стола - никакъв компромис ! Ако ще и на кашони да свирите - купете си възможно най-хубавия стол !

 

Кофти столчето прецаква гърба ,кръста, постановката.... общо взето - може да ти донесе такива проблеми на главата, че.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както в темата за Maxtone така и в тази , преди 3-4 седмици си купих стол на Maxtone , ( много простотичко като модел ) и за сега нямам никакви проблеми .

thumb_TFL-196_k.jpg

Отностно модела на Стагг за който питаш , имах възможност да го пробвам началото на август на едно участие , абсолютно никакви проблеми , както каза Simon най-добре е да пробваш , мисля че като си направиш височината която искаш няма да имаш проблеми . Определено ако някой от форума ползва отдавна тоя модел на Стагг ще може да даде най-пълно инфо :) Успех със столчето ! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви момчета..ама от къде мога да си купя стол.... от Шумен съм а във Варна не си харесах....нз вече...само за Стагг имам оферти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ползвам ето това и съм много доволен. Купих си го от Динакорд. Това ми е второ такова столче. Предишното подарих на племеника си

mapex_throne.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви момчета..ама от къде мога да си купя стол.... от Шумен съм а във Варна не си харесах....нз вече...само за Стагг имам оферти

 

 

Ами ако желаеш Maxtone , http://gemamusic.net/ ето от тук зех моят , праштат го по Екон за 1 ден е при теб , ако си харесал Стагга , динакорд http://www.pro-technica.com/read.php?cCat=102 тука са магазините им , както и тел.номерата , званиш един телефон и ти пращат пратката по куриер ( разбира се да имат в наличност това което искаш ) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oк, благодаря ти! Много ме улесняваш...... а случайно някое от тези да е Динакорд Варна

 

ВАРНА

YAMAHA MUSIC STORE

ул."Любен Каравелов" № 31

тел.: 052/64 33 20

 

ВАРНА

YAMAHA PA STORE

ул. "Васил Друмев" № 47

тел.:052/68 48 53

Редактирано от Prodrummer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ...ама ми трябва телефон на варненския динакорд

 

 

Ако може simon и fildi да кажат за колко са си взели техните столчета

Редактирано от Prodrummer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ тези телефони отгоре са точно телефоните на Варненския Динакорд. Просто сайта им е pro-technica....

Моето столче беше някъде 132 лв ако не се лъжа, но ти го препоръчвам защото като конструкция е супер здраво!

Има и по-скъпи, но ти вече ще си прецениш до колко и какви пари можеш да дадеш, за да си избереш оптималния вариант за теб.

Успех :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, от личен опит, не бих те посъветвал да не си взимаш столче на Stagg. И при мен се счупи сплавта под седалката, опитах се да го оправя, но уви бе успех, а не можах да намеря нова такава тръба със същите размера, та сега свиря на един old school училищен стол...

 

..та мисълта ми беше, че май лесничко се чупят - все пак аз съм 72 кг, и не мисля, че "скачам" толкова много в/у столчето :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.