Jump to content
Българският форум за музиканти

One-x давайте коментари


ste1977

Recommended Posts

Ние сме Варненската банда ONE-X всеки вторник свирим в ALIBI CLUB.Скоро ще свирим и в клуб УСМИВКА,последната ни изява беше на рокерският фест в кмплекс Камчия.

Две китари и бас,барабаните са от процесор ALESIS.Поради липсата на барабанист.

 

прослушайте и дайте своите коментари

 

 

http://www.myspace.com/onexgroup

 

 

:punk_guitar::greenball::D

Редактирано от ste1977
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като барабанист, ми стана малко тъжно, че барабаните ви не са изсвирени на живо, но какво пък....музиката ви е супер! :punk_guitar:

Няколко пъти изслушах Heaven и ми харева все повече и повече! Много обичам балади в този стил и тази определено ми допада много ! Бих си я слушал с удоволствие цял ден :greenball:

От другите парчета бих искал да отбележа Burning, което пък бих си сложил за ringtone на телефона :D - много енергия има и кефи абсоютно!

Успех на бандата и да си намерите барабанист, ей :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се изкефих, хора! Рядко слушам повече от 1-2 песни, а вашите ги чух всичките! Много готини идеи и свирня. Само китарите ми идват твърде процесорни, но всеки с вкуса си...

 

Дано намерите дръмер, определено заслужавате да свирите и да радвате хората!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ! :greenangel:

 

Някои от нещата ви са композирани досущ като песни - само вокала никакъв не се появява... Инструменталната линия стратегия ли е или временна принуда? (Вокалистка май се вижда на снимките, че и барабанист даже - това явно е минало време; а какви са идеите за развитие?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме парчета с текстове,но не можем да си намерим сериозен вокалист.Затова и започхме да обращаме повече внимание на инстрУменталите(и на тях може да се сложи текст)само да има вокал.

Преспективата ни е да направим една добра Варненска рок група.

Благодаря за добрите коментари,радвам се,че ви допадат парчетата.Всеки понеделни ще обновяваме сайта с нещо ново-или ще добавяме.Засега имаме,около 35-40 готови парчета.Ако ви се слушат РАДВАМ СЕ.

 

 

Стефан - китара

Миро - китара

Стилиян - бас

 

Добавихм нещо ново BLUE може да го чуете

 

http://www.myspace.com/onexgroup

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.