Jump to content
Българският форум за музиканти

Липсва ли ви китарата?


Kelly

Recommended Posts

Та....... чудя се,примерно като пътувате някъде за по-дълго и сте без китара, липсва ли ви свиренето????

аз примерно до 1-2 седмици без китара издържам някак,ама като я няма ми се свири още повече ,защото по принцип свиря всеки ден или почти всеки и затова ми е някво странно без китарата като съм някъде

как е при вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

засега не ми липсва много,понеже не съм много напреднал и не свиря разни виртуозни неща,но като си купя електрическа и съм дълго далеч от нея ще се чувствам като в чужд дом :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

npace, според мен е напълно нормално.И аз съм така, като ходя на лекции и си мисля за китарата.

Знаеш ли според мен става опасно когато започнеш да предпочиташ преплъзване на ръката по грифа вместо по голо женско тяло :D:)

 

но се надявам дотам да не стигаме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми липсва като съм в даскалото. Мисля си, че щеше да е по-добре ако си я носех с мене и си свирех междучасията, вместо да си губя времето. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелдорине и аз съм доста далече от големите ама това не ми пречи да си мисля как всеки ден като се прибера ще упражнявам еди-какво-си

Jolene - аз напълно сериозно отговарям, а просто за повече от 2-3 дена без китара или музика не бих издържал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то и аз чат-пат си мисля за китарата в даскало,ама определено не ми липсва :) .....

е иначе без музика и един ден ми стига да съм напълно неадекватна :D

Редактирано от Jolene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то и аз чат-пат си мисля за китарата в даскало,ама определено не ми липсва ;) .....

е иначе без музика и един ден ми стига да съм напълно неадекватна ;)

То сега през зимата, човек няма как да си я занесе в даскалото. Мисля си за догодина, тоест втория учебен срок. Тъкмо дотогава ще съм задобрял, че да не се излагам! ;):D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелдорине и аз съм доста далече от големите ама това не ми пречи да си мисля как всеки ден като се прибера ще упражнявам еди-какво-си

Jolene - аз напълно сериозно отговарям, а просто за повече от 2-3 дена без китара или музика не бих издържал

да ама ти имаш електрическа китара а аз не :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми кухарката можеш да си я мъкнеш където ти скимне...а и какво като имам електрическа? аз много искам да имам една хубава акустича (тип западна демек с метални струни че найлоновите нещо не ме кефят..)

иначе аз големите упражнения...скали разни както и този изнасилен таб и този полезен сайт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз и за един ден да се наложи да пътувам, пак си взимам акустичката, защото просто не мога да издържа. А често я нося и на даскало. И не само аз. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми на мен вече ми остава време да свиря само събота и неделя щото през останалото време съм на работа от 9 до 19 и се прибирам уморен ....

е тфа си е напро ужас а преди свирх секи ден по 4-5 часа :D

мн е гадно за туй че кефете че сте на даскало и имате повече свободно време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз сега съм в почивка- искам малко да "отлежи" свиренето ми, щото досега свирех по 6-7 часа на ден и напоследък почна да ме поболява ръката. Та от 1 седмица седи в куфара и се изкушавам много да я подхвана, ама искам да си изпробвам търпението :) Казал съм си, че 1 месец няма да я бутам.

Иначе, като отида някъде- примерно на море- понякога ми идва някоя яка идейка в главата и супер се изнервям, щото знам, че ще я забравя докато се върна... разбира се, това поражда една странна ревност у приятелката ми и става :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.