Jump to content
Българският форум за музиканти

ПАЛКИ


Recommended Posts

кой кви предпочита и защо?

 

Аз предпочитам дълги и тежки.дълги за да имам повече замах и сила в удара,по принцип държа палката на края,но ако не ми е удобно дългата палка лесно става къса като я хванеш навътре докато обратното няма как да стане:).тежки щото открай време си свиря с тежки,освен това свиря тежки стилове,пък и си е един вид упражнение,щото после като хвана малко по-леки палки и направо летя:)

 

ае,изкажете се и вие,другари и другарки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ами аз с мойте 50 кила трябва да се съобразявам и поради тая причина свиря със стандартни по размери палки :blink: Не ми е комфортно нито с много леки,нито с много тежки,защото така ми се нарушава "фингър контрола" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

промарк 2B(за предпочитане дългия 17" вариант а не оня с мизерните 16" какъвто за съжаление има в Динакорд)-hickory или "точилките" дет ги има при дебелия Русинов и вече всеки знае кой ги прави:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русинов още ли е в оная къща на Васил Априлов или се е преместил?

 

Иначе за палките. Предпочитам дълги и тънки с изместена напред тежест, но не тежки. Имам едни такива noname, супер изядени, но втори като тях не мога да си намеря. Иначе в момента заради тресните дето правим, свиря с едни боздугани, за повече сила в удара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе за палките. Предпочитам дълги и тънки с изместена напред тежест, но не тежки.

Me 2 me 2 :cheers: Ползвах и аз доскоро дърветата дето при Русинов се продават,ама не ме кефят-нещо взеха да се кривят...Що ли :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ProMark 5B Nylon Tips :cheers: напоследък забивам с такива и съм доста доволен....само че та са си за rock'n'roll.Когато свиря по-леки неща(което напоследък не съм правил) използвам 5А :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам,

при капъша има едни "Hayman"палки(същата марка като на барабаните , които продава) , та дали са свестни според вас колеги?

Също видях в малкия цум, на 2 етаж (ве4е на първия) на стаг палки, дали са добри? И едните и др. са по 6 лв.

Има4е на промарк са си класика, ама 15-18 лв обикновенните!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Pro-mark струват около три пъти повече, но пък изкарват около пет пъти по-дълго време, балансирани са, и най-важното за ралика от всички евтини палки скъпите винаги са еднакви както отделните чифтове така и отделните палки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.