Jump to content
Българският форум за музиканти

Поръчвал ли е някой от вас чинели от Интернет?


Recommended Posts

Ако сте си купували чинели или хардуер през нета - моля споделете доволни ли сте и въобще...

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво по точно те претиснява.Ако го поръчаш от европейски сайт няма мита,ако си решил от някой американски сайт,само чрез фирма и си плащаш някакъв процент,но не знам да ли ще трябва да плащаш и за мито.

Ако правиш някоя по-голяма поръчка,аз ти препоръчвам да си изписваш от САЩ,първо долара е много нисък,второ при тях е криза и можеш да си купиш много готини работи на смешни цени.Също так те правят много промоции,купуваш барабани и ти подаряват цял пакет чинели,а това в европа май не го правят.

Редактирано от evans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са оттам и скоро смятам да повторя. Трудно, но не невъзможно!

Условията са както за всичко друго, а това сме го писали амнайсе пъти из Форума. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте повечето са й-бейски от Хамерика. Проблема е, че трудно се навиват да пращат до БГ. Навият ли се идва проблема с митото, има граница от около 60-70 $, после начисляват ДДС :/ Също зависи колко жално и изтормозено гледаш в разменното бюро :thumbs_up: ...Българска му работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа фирмите уреждат митото,за какво иначе взимат тия проценти.Също така май се чака доста,но си заслужава.

Редактирано от evans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре по човек да ти донесе чинелките. Има доста българи дето шетат към САЩ ;)

Друг вариант (за мен дори по-добър) е съседна Турция ! За чинели са новер едно, а и цените ..... взех си 22инча райд преди година за 120$ !!!

Това го няма и в америка ! От друга страна екскурзия до съседите ти е около 100лв.

 

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре по човек да ти донесе чинелките. Има доста българи дето шетат към САЩ :hysterical:

Друг вариант (за мен дори по-добър) е съседна Турция ! За чинели са новер едно, а и цените ..... взех си 22инча райд преди година за 120$ !!!

Това го няма и в америка ! От друга страна екскурзия до съседите ти е около 100лв.

 

Успех !

Егати колко си прав за това с Турция! Наистина не е кой знае какво усилие. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.