Jump to content
Българският форум за музиканти

Проба


Recommended Posts

Някой да каже като идея и саунд как е?

Ниските да не са в повечко.Все още е в проект и има как да се редактира.

 

http://www.4shared.com/file/123052541/c71ad931/boolymad.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бийтовете и лууповете като че ли са ми познати от старите неща на Prodigy, но може и порсто да си внушавам.

Като звук е чудесно, много е добро като баланс, но малко пуфти наистина в ниските. Може би в центъра ми изглежда... пренатоварено малко, но може и да е заради силните басчета.

 

Почти отличан работа си свършил. Би ли казал какво си ползвал? От апаратура до софтуер и прочее. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луповете са от SampleTank ,както и дрънчащото нещо :hysterical: (не мога да се сетя името на инструмента)Вокала и той е дело на S.Tank ,a баса е от модул- ManyBass.Минах през Т-Racks 3.Страх ме е да кажа ,че ползвам CubaseSX 3 заради подписа ти. :topicsux:

 

п.п Наистина мисля да сваля малко ниските.А там за където ми каза че препукват е така защото има още една добевена каса.

Редактирано от kiusha82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SampleTank, Т-Racks 3 и това ManyBass от теб ги чувам. но за тазкива хави явно доста добре и отлично звучат. Като програма е добре Cubase SX3, да не си разбрал погрешно подписа ми. Просто съм поддръжник на Reaper поради философски подбуди. С всяка програма можеш да правиш всяккави неща, стига да ти се занимава да я разучиш. С Renoise и FL Studio съм чувал превъзходни парчета. :hysterical:

 

А като хардуер какво ползваш. Преполагам Midi клавиатура, някаква звукова карта и слушалки примерно. Или това от аватара ти :topicsux:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ползвам това от аватара , но без клавира.Във София съм сега и не го взех тука ,нямам място.По принцип съм от Рудозем (малко градче близко до Смолян),там ми е клвира.Много ми е гадно без него.Всичко го пиша и ми е малко трудно.Но поне китарата ми е тука и тя малко ме спасява от скуката. :hysterical: Компютъра ми е малко слабичък,не е нещо особено но поне звуковата карта става (M-Audio 2496 PCI )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.