Jump to content
Българският форум за музиканти

Soul--dreem


Recommended Posts

Предлагаме ви три парчета от наскоро записаното в една репетиционна "демо"...

 

1. Soul--Dreem - Cursor

 

2. Soul--Dreem - Still Dreaming

 

3. Soul--Dreem - Viva Forever (Spice Girls Cover)

 

Моля, изкажете мнение... Групата се състои от двама китаристи, басист, барабанист и вокалист... Моля да извините качеството на файловете, качени са на нисък битрейт, поради липсата на повече място в Хит.бг... Благодаря предварително за вниманието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още сте много далеч от истината ...

не искам да ви обидя , но се хванете да свирите по-сериозно и не записвайте недоизпипани неща ... като идея песните ви може и да са добри, но като изпълнение сте под всякаква критика ...

вокал ви е мн зле :think:

дано в бъдеще дадете по-добри резултати ...

за сега се задоволете само с репетирането на песните, а не със записи с които не показвате нищо ...

Успех за в бъдеще! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още сте много далеч от истината ...

не искам да ви обидя , но се хванете да свирите по-сериозно и не записвайте недоизпипани неща ... като идея песните ви може и да са добри, но като изпълнение сте под всякаква критика ...

вокал ви е мн зле  :think:

дано в бъдеще дадете по-добри резултати ...

за сега се задоволете само с репетирането на песните, а не със записи с които не показвате нищо ...

Успех за в бъдеще! :curse:

я си спомни ти преди години какъв си бил. и дали още не си такъв. и тогава им разбивай самочувствието на хората по този начин. ти сигурно си страшен виртуоз? даже петручи се срамува от теб сигурно. прагчетата не ти стигат може би?

 

пичове не се отказвайте. бъдещето е пред вас :curse:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dreem-e ви :curse:

не сте по-зле от nirvana :curse:

Е какво им е зле на Нирвана бе пич!

Че тва е една от най-яките групи.

Поне 1/4 от хората тук са почнали с това.

+ това освен Соулфлай не съм чул никой друг да успее да наподоби дори групата с кавър някакъв....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокала фалшивее малко. Всички трябва да поучите музикална теория и да потренирате слуха си. Вокала трябва да се поупражнява на скали, и изобщо да прави упражнения. Иначе като тембър не звучи изобщо зле, само гълта думите, и не пее подпряно и изнесено. Китарите ви не са настроени добре, настройте им интонацията, ако фалшивеят, дайте ни на майстор(pacman от форума е добър, пък и не дере кожи). Изобщо още свирене у упражнения ви трябват. Усеща се музикалност във вас, което е добре, но трябва да се поразвие тя. Практика, практика, практика...

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я си спомни ти преди години какъв си бил. и дали още не си такъв. и тогава им разбивай самочувствието на хората по този начин. ти сигурно си страшен виртуоз? даже петручи се срамува от теб сигурно. прагчетата не ти стигат може би?

 

пичове не се отказвайте. бъдещето е пред вас  :virtuoz:

виж ся аз не им разбивам самочувствието ...

просто съвет ...

а ся преди години може да съм бил така , но не съм се натрисъл да пращам записи на недоизпипани неща ...

и не съм чак такъв виртуоз но съм доволен от себе си ... тъй че нидей са заяжда ...

да си свирят всеки ден и след време да запишат нещо което си залужава да се чуе ...

да не би да си очаквал да кажа "малее супер сте ... давайте в същия дух ... по-добре е някой да знае каде се намира ,а не да гони празни илюзии...

не съм искал да ги обидя, а да ги надъхам да покажат че могат да направят нещо много по-добро от това ...

 

и от кога човек требва да е по-добър или виртуоз за да казва кое не му харесва ... вий тука сигурно всичките сте такива ... тц тц

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)  :blink:  ;)  :wow:

не си ли съгласен ? :blink:

 

едит= ся дърпам да ти видя работите от гмайла, като все ме опонираш да видя има ли защо ? ;)

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах аз ли опонирам? някой да е видял такова нещо? леле уби ме ;)

:blink::blink:

 

аз съм много назад. имам китара тва онова ама не свиря. само акъл давам ;)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам не аз нали ? ;)

всъщност няма смисъл да спамим повече ...

казахме си мнението за групата ...

като си зема новата китарка ше те поканя на китарен двубой ..

ако намерим още някой може да направим Г3 :blink:;);):D

 

ЕДИТ= ами не свириш ?! аре ся колкото не ядеш сигурно ... :blink:

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моето първо свирене на живо преди години дойде един от местните "звезди" барабанисти и ми каза "Пич ти си пълен ташак" ;):blink:;)

на мен ми стана много тъпооооо :D;):D и си викам що не му еба майката на тоя дебил ;):blink: и го заклах на пътя :killyou: :killyou: :killyou: хаха шегувам се бе ;) тогава всъщност почнах да свиря повечко и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за вниманието пак... Пак подчертавам че това не е запис, със който да се представим, пуснахме го само за да разберем дали има бъдеще в групата... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за вниманието пак... Пак подчертавам че това не е запис, със който да се представим, пуснахме го само за да разберем дали има бъдеще в групата... :blink:

има има ... само не се отказвайте и всяка свободна минунта свирете

чакам да чуя изпипани варианти на песните ви ... айде успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, то си зависи от вас дали ще засвирите кат 'ората, а дали ще станете професионалисти........... тва никой не знае. Кво да ви кажа - аре да не ви разочаровам, но с музика е най-НЕвероятно да успеете. от професиите дето не е вероятно да успеете мога да цитирам още много - учител, писател, художник, актьор..... така че се пренасочвайте към: куфражист, плочкаджия, шаман, кариера в държавна институция, където има мн матриал..........

 

аре нема спамим повече, стига философия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.