Jump to content
Българският форум за музиканти

хехе и това от репетиция в Княжево при Бисо


bras72

Recommended Posts

Свиреше с един образ Шеки по едно време, нали?

Лека му прьст!

 

А ти как се казваш?

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преслушах всичките парчета и много ме накефиха! Рядко си пускам повече от 1 пьт неща от форума...

На певеца Stars най му лежи, басиста е животно, а как са имената на цялата банда? Питам като фен на банда, която сьвестно си вади парчетата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех, че тия барабани са доста прецизни за живо свирени, пък то щом Църо ги е свирил, ясна работата. Жалко за човека. Иначе вокала ви да се казва Явор случайно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бандата е Supernova, гледал съм ви в Маската момчета точно по онова време беше истинско удоволствие за мен...изключителни музиканти! Респект на Църо невероятен пич и музикант супер нелепо си отиде! С певеца ви си правехме джемове в The Club преди година... аз свирих в "клубната" група...Поздрави за готините спомени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиреше с един образ Шеки по едно време, нали?

Лека му прьст!

 

А ти как се казваш?

да точно

казвам се Цецо

не съм популярен хехе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бандата е Supernova, гледал съм ви в Маската момчета точно по онова време беше истинско удоволствие за мен...изключителни музиканти! Респект на Църо невероятен пич и музикант супер нелепо си отиде! С певеца ви си правехме джемове в The Club преди година... аз свирих в "клубната" група...Поздрави за готините спомени!

да свирили сме в Маската един или два пъти

радвам се че спомняте за нас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех, че тия барабани са доста прецизни за живо свирени, пък то щом Църо ги е свирил, ясна работата. Жалко за човека. Иначе вокала ви да се казва Явор случайно?

да

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си мислех, че тия барабани са доста прецизни за живо свирени, пък то щом Църо ги е свирил, ясна работата. Жалко за човека. Иначе вокала ви да се казва Явор случайно?

да

между другото това че барабаните бяха тригеровани само услужняваше работата на Църо.
това щото не можах да разбера какво значи живо изсвирени
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преслушах всичките парчета и много ме накефиха! Рядко си пускам повече от 1 пьт неща от форума...

На певеца Stars най му лежи, басиста е животно, а как са имената на цялата банда? Питам като фен на банда, която сьвестно си вади парчетата :)

певеца се казва Явор

басиста и китариста Васко и Митко

за Църо вече казахме

аз съм Цецо

със всички сме си в много близки отношения често си спомняме за Църо

имаме много готини спомени от тия години

всички бяха много добри музиканти и аз много научих от тях

вече всички сме семейни с изключение на Явор и Църо по обективни причини

. гледаме деца и трябва да се правят пари.а

музиката си остана за удоволствие

басиста Васко се върна да живее във Видин но често ни радва с много добри неща от там

напримерhttp://www.myspace.com/planbbg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Plan B е скромно казано ЖЕСТОКО!

Направо страхотни неща и като композиции и изпълнение и записи и всичко... нямам думи. Просто перфектно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да вметна пианата и клавирита са дженерал миди или в най добрия случай саундфонд

звуковата му карта е някакъв криетив лайф абе свири си Васко и вкус има да си ебе майката

радвам му се и аз много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и понеже стана дума за басиста на този кавър сякаш най си личи класата му

http://www.4shared.com/file/122184223/cad1...jamiroquai.html

ааа - CANNED HEAT - любимо парче!!!

Някой ден и аз ше го направя за кеф...

 

Васко кьрти с тия октави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.