Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристът - център-нападател


Steve_Vai

Recommended Posts

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Г-н Ивайло Крайчовски

 

Аз самият също имам високо мнение за г-н Иван Лечев като китарист, по мое мнение той е най-добрият от известните китаристи в България.

Както и да е, нека всеки бъде какъвто си иска и който си иска, но това:

ne mislja!!! no kato razberete koi sum njama da vi e mnogo prijatno za izjavlenijata.( no neka koito iska 30 eu da doide) mnogo lesen na4in za izkarvane na pari .

 

p.s.samo vi davam malko toplo vsichki me poznavate ?????

 

Това най-малкото хич не говори добре, за човека който го е писал. Поне на мен ми звучи точно като изказване в стил "Знаете ли кой съм аз ?!". А такива винаги звучат противно и никого не впечатляват, точно обратното. В интерес на истината, грандоманията не е помогнала на никой.

А това с 30те евро - прекалената самонадеяност пак не помага много :) Защото ще хвана да ви доведа един човек, който въпреки, че в последно време е страдал от артрит и не е можел да свири активно, може да свири едно към едно някои от най-трудните неща на китарни богове като Стив Вай, Сатриани, Джейсън Бекер, Марти Фридман и Ингви Малстийн. А въпросният човек е студент в УНСС и изобщо не е известен в музикантските среди...

 

Но както и да е - нека сме живи и здрави и да не забравяме - "give respect to get it back". Да бъде мир ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мба много ме радва че има толкова много солисти. Така ще остане бол работа за тия дето умеят само да ритмуват като мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като се замисля стига сме оприличавали музиката със спорта - просто не е спорт!!!

Ако беше спорт предварително щяхме да сме го загубили (вече има Бисер Рачев :) ). Така или иначе в олимпийските игри музиканти не учустват в нито една категория!!!

 

 

p.s. Нямам нищо против Бисер Рачев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много, които са добри. Лошото е, че им е доста трудно да се занимават точно с това - в наша България е почти невъзможно да се издържаш от музика. Ако бяхме по-нормална страна, повечето от тея пичове, които са си направо на ниво виртуози щяха да имат реализация, светът вече щеше да е чул за тях и щяха да са добре дошли в някои известни групи, проекти или като студийни музиканти. За жалост обаче почти всички от тях си свирят или в къщи, или с някакви може би направо гаражни банди. И за жалост може би ще продължават така :) . Далече сме от световната музикална индустрия, иначе таланти има и то много според мен. Като направим сметка колко е малка България като жители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много, които са добри. Лошото е, че им е доста трудно да се занимават точно с това - в наша България е почти невъзможно да се издържаш от музика. Ако бяхме по-нормална страна, повечето от тея пичове, които са си направо на ниво виртуози щяха да имат реализация, светът вече щеше да е чул за тях и щяха да са добре дошли в някои известни групи, проекти или като студийни музиканти. За жалост обаче почти всички от тях си свирят или в къщи, или с някакви може би направо гаражни банди. И за жалост може би ще продължават така ;) . Далече сме от световната музикална индустрия, иначе таланти има и то много според мен. Като направим сметка колко е малка България като жители.

По принцип си прав, но мисля,че темата се отнася не за това колко сме зле, а защо именно!

А под "китарист - център-нападател" имах предвид човекът група - този, чието име изписват по афишите и заради когото ходим на концерта, не за групата му...( няма да цитирам пак имена, че стана досадно...) А такъв в Бг няма. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А под "китарист - център-нападател" имах предвид човекът група - този, чието име изписват по афишите и заради когото ходим на концерта, не за групата му...( няма да цитирам пак имена, че стана досадно...) А такъв в Бг няма. 

Такива имаше и то много добри още преди повече от 10 години ама нещо не се получават нещата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов, Steve_Vai и sw1tched тва е светата троица на бг китаристите ;)

светата троица са DeathZone,DeathZone i DeathZone ! ;)

 

или евентуално DeathZone, Synchu, Nalbantov и Dylan_101 (кой може да брои ;) ). Съжалявам за поредния офтопик но просто трябваше да го кажа. Макар че от скромност ще призная че имам собствен стил на свирене на рифове хехех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов, Steve_Vai и sw1tched тва е светата троица на бг китаристите ;)

светата троица са DeathZone,DeathZone i DeathZone ! ;)

 

или евентуално DeathZone, Synchu, Nalbantov и Dylan_101 (кой може да брои ;) ). Съжалявам за поредния офтопик но просто трябваше да го кажа. Макар че от скромност ще призная че имам собствен стил на свирене на рифове хехех

тва предполагам според твоите скромни виждания и вкусове !? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.