Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам голям проблем! Моля ви за помощ!


radoslava

Recommended Posts

С Хомеовокс не съм се занимавал особено, но ще кажа какво ми помага на мен най-много - може и на вас да е от полза. Аз лично препоръчвам бонбони Golia Active (аз си взимам черни, че другите са ми слаби, но и сините не са лоши). Намират се лесно, евтини са и абсолютно безвредни. Можете да ги приемате като шоколадови бонбони :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Предполагам че на някой друг може да му е от полза.

Вечер след като сте си легнали непосредствено преди заспиване една супена лъжица мед се гълта направо,а втората бавно се прецежда през гърлото като не се преглъща много за да не се отмие от слюнките.Не се пие вода и така се заспива.Същия ефект се постига и с сок от лук ако нямате мед но е по-гадно.Ефекта на сутринта сам говори за себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Ще Ви кажа аз една истинска магия за пресипнал глас,препоръчана ми от фуниатри.... По една ампула калций и витамин ЦЕ два пъти дневно,в продължение на 3 дни,по-добро от това средство няма,калция укрепва гласните връзки,а витамин цето свива кръвоносните съдове,само това може да Ви помогне,аз съм певица и Ви го казвам от опит... има и една друга магия,евтина е и се казва ФИТИН,отново го знам от лекари,макар че не пище в опаковката му,че помага за глас,а се взима при преумора. Пие се 1 седмица 3 пъти по две,то е билково и много помага за гласа... От всички рецепти които в годините съм опитвала,това са най ефикасните ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да вметна за предозирането на витамините:

A, D и E са мастноразтворими и по-лесно се предозират.

При водноразтворимите предозирането е трудно защото излишното се отделя с урината.

Специално витамин Ц, който е водноразтворим можете да пиете много и за препоръчване от ампули, защото в хапчетата няма много. Страничните му ефекти при предозиране са разстройство и дразнене на стомаха, но не се постигат много лесно.

 

И ви призовавам да не отхвърляте с лека ръка дипломираните лекари и да не се хвърляте към бабини лекове и народни лечители. Няма статистика колко народ е пострадал от самолечение и ходене при чекръкчии, народни лечители и прочее, но вярвайте ми - това ще е една доста тъжна статистика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.