Jump to content
Българският форум за музиканти

Скромно ъпдейтче


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здрасти :)

 

Не, че на някого трябва да му дреме, но известно време не бях пускал ъпдейт...

Затова сега реших да пусна всичко, което е готово до степен, в която е поносимо за слушане :)

 

Набързо надраскана работна задна обложка :)

coverbackk.jpg

Ето и линк към музиката

По-добре ще е да слушате нещата подред, аз съм им сложил номерца :)

 

Благодаря предварително, дано и този път се намери някой с желание да коментира ;)

 

Поздрави и успехи! :cheers:

Редактирано от fusion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го слушах детайлно, че ме дразни миди звука, но евала за положеният труд! Добри идеи и концепция, пожелавам ти да успееш да го съживиш с инструменти!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за бързите отзиви, приятели! :hysterical:

Като цяло ми харесва, че усещам някаква вълна на подкрепа, колкото и да е онлайн и въпреки, че общо взето малко неща показвам от така наречения "проект" :) Благодаря сърдечно за което, има голямо значение! ;)

 

Относно миди звука - не смея да го семплирам, защото първо няма да ми хареса колкото и да се старая като не е изсвирено и второ не съм чак толкова добър в семплирането, просто ми липсва опит... по-сериозно звучене - след скорошните опити за запис на нещо с колегата Златанов ;)

 

Ако имате конкретни критики - хвърляйте директно, не страдам от такива проблеми "ако няма да говориш хубаво не говори", даже обратното май :spam:

 

Благодаря ви още веднъж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи ....

 

1. Евалата! Много музика, идеи и т.н. :) Кефят ме доста от мелодиите.

2. Интересно ми е как ги правиш мидитата, смисъл софт, или контролер или там квото е :)

3. Тва ако се направи с инструменти ше рулира :greenangel:

4. Супер много бе човек колко време си го правил баси ... :D)))

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми харесва много. Концепцията е леко ала ДТ. Малко се дразня, че уинампа не ми плейва миди ( с аудиофил192 съм) и трябва да ги плейвам през гитар про.

Това ако се запише ще стане много готина музика

 

Поздравления за готината музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех мерси и на вас, момчета :)

Значи... как ги пиша, мисля си нещо на китарата/баса, пиша на GuitarPro и доразвивам там, за съжаление не разполагам с контролер и само чрез мишка и клавиатура :) Тъпичко, ама... немотия ;) Карай

 

Колко време... няколко месеца, не знам :) Драснах един ден овертюрата, беше май февруари и реших да пробвам дали от едно 4-минутно инструменталче мога да издърпам цял албум... така че по-скоро се пробвам :) Доколко успявам - не знам.

 

Някой ако иска мога и в gp5 формат да пращам :)

 

Идеята относно разпространението е "против парите, за разпространението", с две думи: като е готово се пуска за свободно сваляне при положение, че се съгласиш да го разпространяваш възможно най-много :) Тва е, стискайте палци ;)

 

Още веднъж мерси за времето и коментарите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме кефи! Чух само Lab, че нямам време, ма ме накефи. На работната обложка не ми харвсва шрифта. Знам че си им голям фен, ама все пак :) Я прати GPто на лаб, може ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Линк към парчетата, които пуснах в gp5 формат

 

Понеже им слагам странни "работни" заглавия (те и тия, дето съм написал са работни, де) пояснявам файловете в архива на какво отговарят ;)

 

Действие І

Сцена 1 - работи се

Сцена 2 - I.K.Snak Lab.gp5

Сцена 3 - MS1.gp5

Сцена 4 - Sands Of Time.gp5

Сцена 5 - CYE.gp5

Действие ІІ

Сцена 1 - Digital Dream.gp5

Сцена 2 - Plague.gp5

Сцена 3 - BRS.gp5

Сцена 4 - Loved.gp5

Сцена 5 - работи се

Действие ІІІ - работи се

 

Хах, а иначе за фенщината... ъм наистина не е било нарочно :D И осъзнавам колко брутално ще е да пусан това например:

logooke.png

 

Благодаря за отзивите! И нещо искате да ми кажете ли, Nintendo rulzzz! :P:greenangel::hysterical:

Редактирано от fusion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

:)ще ъпдейт

 

Нахвърлих си вече идеите за първо и второ действие, работя по трето - както ще видите пуснал съм началото на първата сцена :) Мерси пердварително за евентуалните коментари...

Знам, че изисквам малко множко от вас (50 минути са трудни за изтърпяване), но знам и че все ще се намери някой достатъчно сбъркан тип да си отдели от времето - поне досега винаги е имало :greenball:

Редактирано от fusion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересни идеи, еваларка за ентусиазма и огромния труд който си положил!

Определено ми харесват композициите! Пожелавам ти да успееш да ги запишеш с истински инструменти, както си му е реда...тогава всичко ще звукне с пълния си потенциал!

Още веднъж - :lol: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

а що не ги пуснеш през читави ВСТ инструменти?

идеите са наистина доста читави, но тоя дженерал миди звук...е, освен и в това ако не вкарваш артистичен смисъл ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.