Jump to content
Българският форум за музиканти

Асоциация на Българските Рок Групи


Recommended Posts

Ура - вече има къде да свирим! :greenangel:

 

Браво !

 

Docc изкара за по :( поне!

 

Само това матроски клуб не знам къде е?

Остана да подготвим програма ,която да събере публика...

Е ако може и да посвирим и в петък и събота - еееееееееееееебаси кефа!

 

Айде :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Змаеш ли всъщност пътници няма на никой влак. Говорим за пътници с билети . Дай пример за рок събитие което си е избило разходите само с билети ( във Варна )

 

И като цяло идеята за Варна беше друга, а да не говорим че темата е за съвсем трето :offtopic-001:

 

Защо трябва аз да давам (изисквания) пример !? Не съм заемал позоция по тема за "рентабилност на рок-събития във Варна". Само припомням как нормално се случват нещата в пазарни условия (т.е. - навсякъде, където се случват заслужено).

 

Друг участник в дискусията посочи, че имало пътници на гара Шумен.

 

Спряганата "идея за Варна" е съвсем същата, както и за другите места - някой да постеле и рок-тружениците да се наместят на постланото (или пък .... на метеното).

 

... пък като няма пътници - влака отива в глуха линия и ... те така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва аз да давам (изисквания) пример !? Не съм заемал позоция по тема за "рентабилност на рок-събития във Варна". Само припомням как нормално се случват нещата в пазарни условия (т.е. - навсякъде, където се случват заслужено).

 

 

Спряганата "идея за Варна" е съвсем същата, както и за другите места - някой да постеле и рок-тружениците да се наместят на постланото (или пък .... на метеното).

 

... пък като няма пътници - влака отива в глуха линия и ... те така!

 

Защото май си единствения който твърди ,че ситуацията във Варна е супер и има безброй места за свирене.

 

В случая няма влак , а как да има пътници . А пък какво лошо има някой да постеле на рок групите ?

 

На мен лично най-малко ми липсва зоната и ако искам ще намеря къде да свиря, Но имаше клубове : Талисман, Speed fire , RAM, HYPE , Нострадамус , Тари , Бонкърс , Манхатън , Медик , Блус Брадърс, Вулкан, Light house , Козия рог ..... за тези се сетих) а сега единственото доближаващо се до тях заведение в Варна е ....в Шумен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изброил съм някои от местата. Не са безброй, но са предостатъчно - стига да има някой, да свири докато друг го слуша и трети - да събере (организира събирането на) единия и другия.

 

А за постилането (и тотото) - няма лошо! Чакай!

Редактирано от docc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Остана да подготвим програма ,която да събере публика...

 

То с това обикновено се започва! Направиш ли го - места за представяне има (не "вече", а отдавна).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че отидохме встрани от темата.

 

Docc, далеч съм от мисълта да влизам в спорове. Исках да си изясня позицията ти и защо мислиш, че има много места за свирене и разбрах. Виждам, че има и хора, които разсъждават като мен.

 

Предлагам да спрем да обсъждаме Варна, защото преливаме от пусто в празно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам спор, а само размяна на информация за намерения/желания и фактическа ситуация.

Моята позиция (каквото и да означава това) е непроменена през последните 30-на години и се изразява в отношението ми към работата, която върша.

За доизясняване - освен публични изложения има и Л.С.; телефони; приятни места с бира ... и прочие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква асоциация бе. Днес мернах по телевизора няколко български членове на рок и поп-рок банди да казват по телевизора, че Лилана е надеждата в музиката за България. Хвала на тъкива комсомолци. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.