Jump to content
Българският форум за музиканти

Eastern Flavour


Recommended Posts

http://www.cmusicforum.com/pi/Eastern%20flavour.mp3

 

основен проблем са ми ниските под 50 херца, уж съм ги резнал, много или малко вие ще кажете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Пешо,много ме накефи това-много мрачно звучене.Остава само да го развиеш,яко електроника за едно такова дарк ембиънт звучене.И между другото мое да ти се стори странно,но докато ти стриймвах парчета аватара ти танцуваше някакъв странен,спазматичен танц в ритъм през цялото време върху парчето,който доста се връзваше да го е**. :ph34r: Ма то така като пиша по форуми в 8 сутринта. :)

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак па мрачно, ми то имаше много китари ама проекта оамаза записа, понеже нещо не се получи хубава синхронизация през SPDIF и ако сте забелязали в такива случаи звука пука, е, китарите не бяха нещо особено, може пак да ги драсна иначе съм го правил на семпълтенк щото е много лекичък семплер и мн ме кефи и после да не ви казвам какво ми се случи със системата като се опитвах да правя микса на 192 кх-ца, в края на краищата от 192 експортнах на 96 и пак с триста зора и катастрофални крашове успях да направя микса, то затва сигурно е мрачен, щото парчето съм го надраскал за 15 минути и още толкова китарите, които загубих, е не съм де ама ме дразни пукането и сигурно 5 часа експорт и рестарт :rolleyes: така че китарата е минала от запис на 44 през 192 на 96 и после пак на 44 мп3 формат, мани заеби, нищо не казахте за ниските и блендата на китарката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йекстра е :rolleyes: ниските при мен са наред. даже май си се поолял с рязането им :D

абе добре е :D за блендата на китарата нека друг каже, аз не разбирам :ph34r::D

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.