Jump to content
Българският форум за музиканти

Слушалки


Recommended Posts

Препоръчайте ми моля слушалки, които да включвам в комбото и да предават точна динамика и диапазон. Абе всъщност да се чува хубаво и вярно... и да не са някакви от 1000 лева... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

AKG K-271

Beyerdynamic DT 770

Sennheiser HD 280 Pro

 

Какво значи "да не са някакви от 1000 лева"

 

Ако си решил да дадеш 300-400 лв за слуХтялки с това по-горе няма да сгрешиш!!!

Редактирано от AFTER-THE-RAIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

малко скъпички ми идват тия... 400 лева, не съм сигурен че имам слух за слушалки от 400 лева.. :hysterical: Но пък ревютата им са добри... Кой внася АКГ в БГ?

Редактирано от billymilano
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Оооо... разликата е ушевадна. Ще чуеш! Гарантирам.... Трбява да си глух за да не "видиш" разликата... :hysterical: Аз те съветвам така или иначе ще даваш пари за слушалки, ориентрай се към Beyerdynamic DT 770. Особено ако се занимаваш и със хоум рекърдс ще са ти от голяма полза :whistle:

Айде!

Редактирано от AFTER-THE-RAIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към автора: Ти свирил ли си досега продължително със слушалки? Дори и да са хубави е ужасно, гаранция ти давам. Аз лично предпочитам комбото да е адски намалено, отколкото да съм със слушала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dread, ами свирил съм, но мойте Филипс са ужасни просто. А иначе продължително, чак пък толкова продължително не съм...

 

След Дъжда, много благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх и аз имам едни берингер за 50 лв . Виж да клийн се ядва ама надуя ли диста става отвратително .. няма ни6то общо с това което трябва да е . То едно бучене високите ще ми пръснат ушите , ниските боботят .. гадна работа , а уж са си за китара с голям жак са . С интерес ще следя развитието на темата ... само ако може да помоля съветващите да пишат и цените на съветите си XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако комбото не е някое симулационно няма смисъл от слушалки . Line6 , Behringer Vampyre , etc. - OK. Ама на друго надали ...

 

Oт комбо сигурно е отвратително, аз свиря от V-amp2 и ме кефи.

 

Това какво трябваше да значи? Че V-amp2 те кефи повече от комбото или че звука от изхода за слушалки на V-Amp2 е по-добър от този на изхода на комбо? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувате отвратително, тъй като при включените слушалки китарният говорител не оцветява и на драйв канал всъщност чувате просто дистортнатия сигнал от китарата, а всички знаем какво става, когато включим китара през дисторшън в некитарен говорител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз да кажа :)

 

И супер слишалки да имаме, включени в комбо е гадно, освен ако нямаме спийкър симулация на изхода за слушалки. :pray:

Иначе, тези слушалки, които съм написал по-горе са повече от чудесни за целта, но не очаквай слушалката да изкара саунд като китарна 12-ка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.