Jump to content
Българският форум за музиканти

Queensryche - Walk In The Shadows


Recommended Posts

Ето, пускам едни работи, за които с Дилян се уговаряхме още от преди да падне ланският сняг. И аз се забавих с пеенето, за което се извинявам на Lord of Darkness. :thumbdown:

 

1. Queensryche, Walk in the Shadows - този микс е по-твърдоляк... и пълен.

 

(Но... нещо при самия запис на пеенето май го "попредъвках" честотно :D )

2.Queensryche, Walk - кратък микс

Тойзи е... по-меко изпят и е до преди солата, но го пускам, щото е малко по-различен като настроение...

:thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ето, пускам едни работи, за които с Дилян се уговаряхме още от преди да падне ланският сняг. И аз се забавих с пеенето, за което се извинявам на Lord of Darkness. :Piano:

 

1. Queensryche, Walk in the Shadows - този микс е по-твърдоляк... и пълен.

 

(Но... нещо при самия запис на пеенето май го "попредъвках" честотно :greenangel: )

2.Queensryche, Walk - кратък микс

Тойзи е... по-меко изпят и е до преди солата, но го пускам, щото е малко по-различен като настроение...

;)

Хайде и аз да се включа, че отдавна не бях! :hysterical:

Харесват ми и двата. А аз не се отказвам както винаги... :)

Вторият ми се струва с малко по-различно качество, не че това е чак толкова важно :bravo:

Редактирано от angelvoice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето затова тая работа не се прави вечер на слушалки. Последния микс да не се взима под внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Angelina - много добре, бек вокалите също добре са станали, похвално. Имам обаче забележка. Трябвало е още малко ефекти на вокала да вкарате. Звучи прекалено чисто гласа. След това парчето ще прозвучи страшно!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за това тая работа не се прави вечер на слушалки.

Това колко ми е познато! :thumbs_up:

Ама ти направо си одрязал клавира бе - тия слушалки май добре изчистват шумовете! ;)

 

Мен лично ме кефи от нейните по-"мекия" (2) - има мощ в касата и не е толкова среднисто звученето (тия китари не жулят толкова много в спектъра м/у 2 и 6 kHz), вокала звучи малко сухо най-вече защото е напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивелине, мерси за доброто намерение! :music336: А па дано стане тоя път...

Нас със Лорд ъв Даркнес някой ни е урочасал, чини ми се. Досега колкото миксове - толкова фалстартове... :)

Аз си признавам, че толкова "кьорави" препявания на едно и също парче сигурно не съм правила.

А и не мога да се справя, да ги изравня тия тракове, та затова ето:

 

Вокали (по-мекия вариант): http://dox.abv.bg/files/dw?a=1b978d02e1

 

Бектрак на Lord of Darkness - по-кратък, без солата: http://dox.abv.bg/files/dw?a=6f68fc6bec

 

Мога да кача и другата сесия, но е разпиляна на два харда, щото... спираха тока, докато я правих. А сега не съм се окабелила достатъчно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охааа , ако бяхте направили "Ай донт биливе ин лове" щяхте да ме размажете каткитайска джапанка хлебарка , :) , ама и тва ме размаза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.