Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво ще кажете за това кубе,струва ли си?


velit

Recommended Posts

Има една тема по назад в която питам за еидн комплект, от магазина ми казаха, че мога да сменя кубето.

Искам д питам дали някой е свирил с такова и дали си заслужава парите?

Ето го и него http://www.veselinkoychev.com/20ga-eu.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм 2-3 китари в един магазин на това кубе и ми се струва че диста му е малко слабичък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го пробвал в далечното минало - без ефект гаранция няма да ти хареса, дори да си по-непретенциозен. Все пак, каква музика свириш или по-скоро какъв тон търсиш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Странен въпрос.

Едва ли ще се усети реално някаква разлика.

Принципно няма начин да е хубаво дори да е 80000000 вата и да пише "pimped by O.County Choppers -дръж ми шапката".

Това по повод факта - транзисторно е. Наскоро бегло се запознах и с един стак Randall -трагедия, тотална липса на динамика , което за един усилвател ,поне за мен , е несравнимо по-важно от всякаквите му там джиджавки,ефекти ,кривежи.

Въпросните можеш да си ги набавиш допълнително.

хич да не ти пука !! За тези пари-на твое място бих инвестирал още стотина , да взема някоя 15ватова ламБа ?

Редактирано от ipo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що за глупости са това? Има си хубави транзисторни кубета според предпочитанията за конкретен звук и начина на звукоизвличане. Момчето търси сравнително напомпан звук, което до голяма степен отписва динамичните нужди на саунда. Динамиката е важна само когато собственото ти свирене е изградено върху нея. И съм сигурен, че може да се пропусне моментът със съветването за "още стотина лева" - ако искаше да дава повече, сигурен съм, че щеше да се насочи към комбо за повече.

И само още нещо - ако ти ми покажеш хубаво лампово кубе за 230лв. 15w, аз ще ти го купя и ще ти го подаря, халал да ти е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм такова. Пълна трагедия е. Говорителят е гаден, и двата канала не стават. Бих ти препоръчал за същите пари да си вземеш едно Crate 15R

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти ми покажеш хубаво лампово кубе за 230лв. 15w, аз ще ти го купя и ще ти го подаря, халал да ти е!

 

Прав си , няма да е лесно с 200 лв.- Виж до 400 ще се намери .

Иначе-да мога да ти намеря стойностно ,.. и да евентуално ще е втора ръка , примерно някое от малките на Балев.

Относно добрия транзистор-няма нищо да пиша,защото няма никакъв смисъл -ще изместим и темата,освен че няма значение какво свириш-навсякъде се усеща.

 

Имах едно фендърче Булет-беше от порядъка на 100-150 лв. и горе долу става да си шумоли човек,стабилно,здраво, ала не бих могъл да кажа нищо в сравнение с представения в темата усилвател.Казвам просто какво аз бих направил и смятам ,че е правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Веднъж си купих кубе Stagg за около 150 лева.. казах си че повече няма да си купя нищо на което пише stagg.. тва си е мое лично мнение.

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.