Jump to content
Българският форум за музиканти

Millenium - педали?


Recommended Posts

http://www.thomann.de/gb/millenium_pd699.htm

http://www.thomann.de/gb/millenium_pd222_p...ussmaschine.htm

http://www.thomann.de/gb/millenium_pd122_p...ussmaschine.htm

 

Такааа...става дума за пичовете от линковете горе....Мен лично ми е мн съмнителна цялата работа, защото колкото и да не е кой знае каква марка 55 евро за кардан си е странна работа! И ми си иска ако някой е провал такова чудо да ми каже дали става горе долу, защото като за начало на тая цена е перфектно. Напълно съм наясно че е далеч от Сонор, Тама, Пърл у другите там големи марки, но започнах да се чудя не е ли възможно марката като е голямо име освен по - високо качество да предлага и по - висока цена от реалното (имам предвид доста по - висока...че са малко нереални да но в каква степен? и изключвам DW, за тях мисля че е ясно).И така де...също ако вземем теорията че най - висок клас от по куча марка е равен ан по нисък от утвърдена марка...донякъде ме урежда.

 

Но вие сте...дайте по едно мнеие и д авидим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да изкара година две....ама май е малко съмнително. В смисъл нали се сещаш, че това е най-големия боклук който може да се купи. То дори Стаг е къде по-скъпо, сам си прави изводите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Братле, не си купувай нищо на Millenium!!!

 

едно джони си беше поръчало барабани Millenium и пристигнаха със разлепено фолио, скъсана резонаторна кожа, резбата на педала преяде.. ох, тези барабани са ужасни!

 

купи си по-добре едни запазени амати или тактони! всичко на милениума е пълна боза!

 

Най-добре си събери още малко пари и си купи нещо по-скъпо и доказано!

 

съветвам те да не си купуваш евтини боклуци на Милениум... нищо че изглеждат "професионално"

Редактирано от Dez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си съвсем прав...аз имам електронни барабани Millenium и съм много доволен

при това че са най нисък клас моите

имат по добри звукове и функций от най - долния клас на Роланд, който е и 2 пъти по - скъп...но както и да е! Въпроса е че колебанията ми идват от там че имат и хубави продукти, но специално за педалите малко ме притесняват доста неща и за това реших да питам с надеждата че може да има някой който ги е пробвал.., А относон барабаните за които с оплака един човек не зная....възможно е някъде по линията на транспорта да е проблем

тъй като аз си взех моите барабани през един магазин от thomann и не съм имал проблем...

Засега съм негативно настроен малко ама да видим някой дали няма да каже нещо обнадеждаващо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам нищо лошо в педалчетата! даже втория може да стане на два единични което е много добре! зацената без коментар! даже ако има ляв кардан от този марка бих си взел цената е комично но си струва да се пробва за 200 кинта ня да стана бо богат или по беден! пич по добре виж и разгледай какво има дори и втора ръка тогава взимай! но винаги първо посвири с кардана! успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Почти година свирих със Стаг (серия 500) и не мръднаха дори и милиметър,въпреки че всички си мислят че са тотални боклуци,докато този Милениум (имах такива) се оказаха абсолютно смотани,и чупливи...мъчих се с тях 2 месеца и накрая ги подарих на колегата от другата група с която свирихме.Единствения му плюс е че изглеждат добре с тази червена плочка отдолу (пичовете от DW,как ли не са ги осъдили за очевадното копиране...) А и евтиното винаги излиза по-скъпо :)

Редактирано от EX-FLAMES
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам такъв педал и го ползвам от 2 години и то постоянно

досега никакви проблеми не ми е направил и си е като нов заслужава си!!!п.с Или аз съм оцелил здрав :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти година свирих със Стаг (серия 500) и не мръднаха дори и милиметър,въпреки че всички си мислят че са тотални боклуци,докато този Милениум (имах такива) се оказаха абсолютно смотани,и чупливи...мъчих се с тях 2 месеца и накрая ги подарих на колегата от другата група с която свирихме.Единствения му плюс е че изглеждат добре с тази червена плочка отдолу (пичовете от DW,как ли не са ги осъдили за очевадното копиране...) А и евтиното винаги излиза по-скъпо :hysterical:

 

Ти го каза! :whistle:

 

Пич, според мен няма смисъл да се набутва със 200 лв. за нещо в което не си сигурен дали ще те издържи или не..

 

по-добре изчакай, събери пари и си купи едно DW,Yamaha, или Iron Cobra

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си го мислих това но все пак реших да попитам за някой който си е купил както един човек сподели вече, но реших да си купя единичен Сонор...

 

Само не знам защо никой не спомена Pearl, просто пропуснахте или нямате добро мнение за тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично съм свирил с PEARL P-2002CL ELIMINATOR адски брутален карданец! супер удобен пасна ми доста добре (не колкото Тамата) не мога да кажа нищо лошо за PEARL мога само да го хваля! даже до преди месец месец и нещо в ПЛД се продаваше един! но незнам какво е станало!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.