Jump to content
Българският форум за музиканти

Купуване на електрическа китара


slash 23

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Ако ти препоръчаме китара и магазин точно както искаш, ще направим някому реклама.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък с тия реклами - това е ФОРУМ, а онова МАГАЗИН. Човек може да ходи до магазина и въпреки това да си е във форума... кажи от къде си, за да ти помогнем. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В софия има досра магазини.

 

Динакорд, xxxx(2 магазина), Фактор, Магазинът в Малък ЦУМ, Капъша(JAM), Магазинът на Камертон99, Yamaha Superstore, Още един магазин, мисля на Dynacord и др....

 

Ако на някой му се пише, нека им напише координатите.

Отделно, има тема за музикалните магазини, която можеш да намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК благодаря за магазините. Успях да намеря темата в която са посочени и координатите. Но дотук решихме половината от въпроса- очаквам да ми посочите и китара+кубе за около 350лв. Искам да си дрънкам чисто любителски класически рок парчета(няма да ставам професионалист), а и доколко разбрах от форума готовите пакети не са били добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бюджетът ти ми се вижда малък за да звучиш дори прилично.

По-добре следи раздел Купувам-продавам и питай за офертите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК благодаря за магазините. Успях да намеря темата в която са посочени и координатите. Но дотук решихме половината от въпроса- очаквам да ми посочите и китара+кубе за около 350лв. Искам да си дрънкам чисто любителски класически рок парчета(няма да ставам професионалист), а и доколко разбрах от форума готовите пакети не са били добри

Два варианта - търсиш ДЪЛБОКО в Купувам/Продавам (под дълбоко имам предвид МНОГО дълбоко - аз си намерих китара търсейки ЧАК на 32-та страница) или, ако толкова си любителски настроен - това. Никой не ти гарантира за нищо при него, така, че за тия пари... пиши един request в Купувам. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.