Jump to content
Българският форум за музиканти

Моята първа ...


Как я оценявате  

19 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

А също така , ако може ( :pray::pray::pray: ) ме подкрепете в www.ctgmusic.com . Там ще ме намерите под името RockMan2005

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено еднообразно е за инструментал и звучи като мелодия за поп песничка !!!!

нещо си забравил жиците ми се струва? :pray::pray:

ама иначе за идеята (каквато и да е тя) става

Редактирано от Jolene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекалено еднообразно е за инструментал и звучи като мелодия за поп песничка !!!!

нещо си забравил жиците ми се струва? :pray::pray:

ама иначе аз идеята става

По принип това е записвано изцяло на VST инструменти и за това нема жици ...

 

Иначе ако някой иска , ще му кажа нотите и да запише някой китарка :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гласувах за 4 защото ми идва малко доста монотонно цялото, може би като сложиш и китарите няма да звучи така

иначе евалати правим за записа, барабанчета, клавири, бас - сичко е на ниво :pray::pray::pray:

Редактирано от Alexi_Laiho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гласувах за 4 защото ми идва малко доста монотонно цялото, може би като сложиш и китарите няма да звучи така

иначе евалати правим за записа, барабанчета клавири бас сичко е на ниво :pray::pray::pray:

Thanks :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баса ще го запиша живо - дайте няколко дена ...

Ама китарата ... Чудя се в/у тази песен каква китара да запиша . Аз съм оставил там едно място за едно соло , дет ми се върти в главата , ама ще видим . Всичко с времето си ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв вокал няма ли да има?

Иначе сложи някакви китари и тогава го пусни.

Слушам го с някакви много скапани слушалки в клуб, но ми се струва че има много слаба динамика микса.

Ако искаш да спечелиш някакъв конкурс, или каквото и да е там, мисля, че трябва да покажеш готов, добре миксиран и мастериран продукт. Изобщо ключовата дума е ПРОДУКТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв вокал няма ли да има?

Иначе сложи някакви китари и тогава го пусни.

Слушам го с някакви много скапани слушалки в клуб, но ми се струва че има много слаба динамика микса.

Ако искаш да спечелиш някакъв конкурс, или каквото и да е там, мисля, че трябва да покажеш готов, добре миксиран и мастериран продукт. Изобщо ключовата дума е ПРОДУКТ.

Изобщо пък не съм си помислял с това "нещо" да ходя на конкурс ...

Иначе ако някой ми измисли текст , да го постне , ще черпя :pray: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам някакви китари да чуя.. Парчето не е лошо, но на мен ми прилича повече на backing track отколкото на готова песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам някакви китари да чуя.. Парчето не е лошо, но на мен ми прилича повече на backing track отколкото на готова песен.

Нали искахте китари ?!? Наааа !!!

Клик !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.