Jump to content
Българският форум за музиканти

едно такова, лекичко


Recommended Posts

http://souldestroyer.hit.bg/insurrection.gp4

ами ето го гп файла нищо, ентусиастите да се включват, нищо непречи ако се служат хубави тъпани да го презапиша и да се опитам да го направя ритмично :metalist:

:metalist:

 

Има една скромна версийка в джи-мейла :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауу тъпаните са станали доста по-добре от моите, мерси Акс

и баса също много ми допадна само малко трябва да се поизтегли назад, ши земем да го направим това цялото кат хората, само да остане време....

 

благодаря на всички за отзивите! :metalist:

Редактирано от Alexi_Laiho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е хищно т;ва ;)

идеално е за нещо като интро, и без барабани да е пак ще е ок. и после то я ясно ;) някой джангърелка :););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е хищно т;ва :D

идеално е за нещо като интро, и без барабани да е пак ще е ок. и после то я ясно :D някой джангърелка :(:(:D

:D благодаря! :D:(:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-простата добавка от барабани, която направих за 2 минути точно... Сега излизам, довечера мога да спретна и по-сложни фигури, ако тези не те кефят...

 

http://dark-gtr.hit.bg/insurrection.gp4

 

ЕДИТ: Опа не видях, че има втора страница и че AXE е направил своя версия... Сори

Редактирано от dark
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сложих една версия на ударните в gmail, че неритмични ми се виждаха нещо B)

Редактирано от Niilo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа благодаря ви много, страхотни барабанчета сте разписали, такива аз посмъртно не бих направил!

като ми остане време ще я доразработя и ще ползвам тъпанчетата от хората смилили се над бедния некъдърник :D само дано не ме осъдите за авторските права :D

още веднъж - БЛАГОДАРЯ! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа благодаря ви много, страхотни барабанчета сте разписали, такива аз посмъртно не бих направил!

като ми остане време ще я доразработя и ще ползвам тъпанчетата от хората смилили се над бедния некъдърник :D само дано не ме осъдите за авторските права ;)

още веднъж - БЛАГОДАРЯ! :headbang:

Само като решиш да действаш са обади да дзвънна едно басче (ако не искаш да оставя удоволствието на теб :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като решиш да действаш са обади да дзвънна едно басче (ако не искаш да оставя удоволствието на теб :) )

е ама разбира се, имам те в предвид, мн ми допадна баса само малко трябва да се доизкусури и като се запише наново ще стане муцка, ама като остане време че ся мн гърч из университета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като решиш да действаш са обади да дзвънна едно басче (ако не искаш да оставя удоволствието на теб  :) )

е ама разбира се, имам те в предвид, мн ми допадна баса само малко трябва да се доизкусури и като се запише наново ще стане муцка, ама като остане време че ся мн гърч из университета :)

Ясно ...

Ана да не ма забрайш , ей :killyou: :killyou:

 

Виж ся , щот аз немам с кой друг да се занимавам (разбириш ли , аз съм в училищната група и няй-якото е , че аз съм нещо като преподавател на другите , демек , уча ги да свирят) и затова се радвам , когато мога да правя музика (уточнявам - МУЗИКА) с някого ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.