Jump to content
Българският форум за музиканти

Практис пад...


Recommended Posts

Здравейте, понже имам желание да се понауча да барабаня поне малко от малко и нямам един лев за барабани (то па все едно за друго имам), попрочетох тук, там и гледам, че за началото ще ми трябва нещо със свестен отскок и понеже имам една хилка за тенис реших, че ще мога да я ползвам и утре ще отида да си взема едни палки... Кажете честно, че върши ли работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало, да.

 

Ако е от онези с гадната твърда гума, няма да ти е много гот на ръцете, ако е нормална - съвсем приличен практис пад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе евтина хилка е и за тенис не става... много голям отскок на топчето дава, то не че и аз мога да го играя това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз опитах няколко евтини алтернативи и да ти кажа не е като да не става. Колкото по-истинско, толкова по-добре, разбира се! Купих си и практис пад - още по-добре. Купих си соло барабанче - хептен добре. Само дето там много аларма и за трениране в къщи не става...

В тоя ред на мисли според мен Katsko е прав - за начало става!

 

П.П. Аз вече 8 месеца дръмясвам, даже си купих цял сет, че и ъпгрейди замислям. Така че все някой китарджия може да се задържи... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не си купиш за 50лв практис пад от някой музикален магазин.Аз преди няколко месеца си купих и съм страшно доволен,има много добър отскок и е общо взето почти джобен размер,можеш на всякъде да го мъкнеш.Спомням си,че едно използвах хилка,ама тогава имаше само два магазина за музикални инструменти и за такова нещо се правеше поръчка,абе мизерия.Сега вече всичко има,даже европейските сайтове и пред вратата ще ти го доставят,а ти се връща в първи клас с тия изобретения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябваше ми за няколко дена, докато успея да отмъкна едното барабанче на нашия барабанист... Сега си маа на него и мир на съседите... Само мятам една блуза отгоре да ми надува главата, явно трябва да си купя заглушител, гледам 10 ойро струва в томана....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.