Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос отностно Yamaha Motif модул


Recommended Posts

ОК де, ама толкова ли няма някой, който да има тая Yamaha Motif Rack и да ми прати software и малко обяснения - ше почерпа :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги имам всички тези неща, и какви ли не още.Така като гледам сам мога да направя 2-3 страници в отдел "Продавам".И то за едното хоби.И помагам на всички по всевъзможен начин,защото се оказва,че тези неща не ми служат за нищо.Така,че може да опиташ.И не само ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Добре, ти защо смяташ, че има нещо особено в подкарването по искания от теб начин точно на тоя Мотиф Рак? Дали ще е той или който и да е друг модул, технологията е една и съща и ще работи. Вече я описах - от компа МИДИ кабел, за да мяташ ноти в модула, от модула аудио жица, за да мяташ аудио сигнала в такъв трак в хоста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично много съм съгласен с Модераторът.Проблемът е в USB ,защото се налагат настройки.Затова при възможност се слага обикновен миди-кабел.Няма нужда от никакви софтуери,драйвери ,или каквото и да е друго.В CUBASE се дефинира в случая"instruments definitions YAMAHA MOTIF RACK ES" , и модулът лъсва целият на екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RTFM, както се казва. Никой не може да ме убеди, че в упътването не пише за какво се ползва ЮСБ-то! Може да няма точните настройки клик по клик за всеки хост под всеки ОС, но поне ще пише за какво може да се ползва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде прочети си страница 16 от упътването и особено второто абзац-че на страница 17 горе вляво!

Ако не пише каквото ти трябва ще ти купя още един Мотиф! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Аз съм сигурен,че не пише каквото трябва (Ивелине бързо скъсай страницата ) ,а ти Модератерю ,поръчвай клавирче :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, иначе това модулче става ли за нещо? т.е. за какво става? :Piano: Харесва ли ви? Интересувам се, защото се чудя дали да не си взема такова като добавка към другите ми клавири. Ще ви бъда благодарен, ако кажете кои са му акцентите и кои минусите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.